Компанія Moneyveo запустила акцію, за допомогою якої кожен, хто оформить кредит в компанії, може стати Красавою і провести незабутній день у своєму житті.

Акція триватиме з 13 травня до 1 липня, це шанс для кожного, хто скористається послугами мікрокредитування в компанії, реалізувати свої мрії всього за один день.

Що означає Красава-day?

Хто не мріє в розпал літнього сезону про класний відпочинок? Компанія Moneyveo дарує таку можливість, і оголошує акцію «День Красави». Протягом дії акції будуть визначені 4 переможця, які отримають в подарунок найкращий день у своєму житті.

Учасники акції мають можливість відчути себе найбагатшими та успішними людьми в світі, можливості яких безмежні. На один день переможці акції «День Красава» поглинуть в світ розкоші, включаючи відвідування дорогих ресторанів, салонів, яхт-клубів, шикарних готелів і безліч розваг.

Кожен з чотирьох учасників відчує себе мільйонером і отримає цілий день лакшери-розваги в Києві.

День Красавы от Moneyveo!

Як стати Красава?

Участь в акції «День Красава» автоматично приймають всі клієнти компанії Moneyveo, які оформили кредит в компанії в період дії акції, а саме - з 13 травня до 30 червня включно, в тому числі:

  • особи, які мають відкритий кредит без прострочення протягом періоду проведення акції;
  • особи, які отримали та закрили кредит в період проведення акції.

Після оформлення кредиту клієнт компанії автоматично отримує шанс стати Красава.

Переможці акції будуть визначатись кожні два тижні, розіграш відбудеться 20 травня, 10 червня, 24 червня та 1 липня ц допомогою сервісу генерування випадкових результатів https://www.random.org.

Чим більше клієнт оформить кредитів в Moneyveo в період проведення акції, тим більше шансів на виграш він має!

Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті компанії і на сторінці компанії в соцмережі facebook. Кожному з чотирьох переможців подзвонять і оголосять про перемогу в акції, щоб жоден переможець не пропустив свій Красава- day. Також переможець отримає детальну інформацію про умови проведення Красава- day.