У житті трапляються різні ситуації, і часом людина не здатна вирішити їх самостійно, особливо коли питання стосується термінового відшукання грошей.

У ситуації з нестачею коштів для вирішення важливих питань часто допомагає банківське кредитування, але не всі люди мають можливість і достатню кількість часу, щоб зібрати всі необхідні документи, які потрібні банку. Щоб скоротити час на оформлення і видачу кредиту і звузити перелік вимог до позичальника були створені онлайн сервіси кредитування.

Сервіс онлайн кредитування дозволяє ознайомитися, порівняти і вибрати кращі кредитні пропозиції зі списку запропонованих на сайті. На онлайн сервісі можна отримати два види кредитування:

- оформити кредитну картку;

- отримати кредит на банківську картку.

Для отримання кредитної картки на сайті вказані найпопулярніші пропозиції від кращих банків України. З ними можна ознайомитися в онлайн режимі, порівняти картки декількох банків і підібрати для себе найбільш підходящий варіант.

Отримати швидкий кредит на карту в режимі онлайн можна за допомогою МФО. На онлайн сервісі кредитування представлено безліч пропозицій від перевірених мікрофінансових організацій. Сервіс дозволяє вивчити пропозиції, порівняти їх і вибрати самий вигідний варіант кредитування.

Кредитний калькулятор, розташований на сайті, дозволяє розрахувати загальну вартість кредиту в залежності від суми та строку кредитування.

Для того, щоб отримати кредит онлайн, позичальникові не потрібно збирати пакет документів, що підтверджують платоспроможність. У випадку з онлайн кредитуванням позичальникові потрібно виконати наступні умови:

- підтвердити своє повноліття і українське громадянство наданням паспорта громадянина України;

- надати ІПН.

Довідку про доходи і про офіційне працевлаштування надавати не знадобиться.

Процедура оформлення кредиту відбувається дуже швидко. В середньому процес займає близько 15-20 хвилин, після чого позичальник отримує кредит на свою банківську карту. Трапляється, що процес затримується на більш тривалий час, але в більшості випадків клієнт отримує схвалення в кредиті і залишається задоволеним від послуг сервісу.

У разі звернення за кредитом вперше клієнт отримує максимальну вигоду від кредитування - більшість МФО видають перші кредити під 0,01%. При цьому варто знати один нюанс - при оформленні першого кредиту сума кредиту обмежується кредитором до декількох тисяч гривень. Також може бути обмежений і термін кредитування, який скоротиться в порівнянні зі стандартними умовами за кредитом до 14-16 днів.

Не є перешкодою кредитування в МФО і проблеми з кредитною історією. Навіть при недоліках кредитної історії, пов'язаних з боргом за старим кредитом або простроченням, МФО готові надати кредит, але при цьому можутьбути переглянутівеличина процентної ставки і термін кредиту.