Вирушаючи в банк за кредитом, кожна людина може отримати у відповідь відмову без озвучування причин подібного рішення. Отримавши незадовільну відповідь банку, людина змушена шукати інший спосіб кредитування без відмови.

Причин отримання відмови в банку ціла безліч. Це можуть бути як об'єктивні підстави у вигляді відсутності достатнього рівня заробітку, відсутність достатніх гарантій повернення кредитних коштів, так і суб'єктивні причини, такі як сумнів в готовності клієнта до кредиту через недоглянутий зовнішній вигляд позичальника, відсутність довідки про доходи та ін. Незважаючи на це кожна людина має можливість отримати кредит на карту терміново без відмови.

Одними з найпоширеніших способів гарантованого отримання грошей в борг є:

  1. Надати більше відомостей про себе в банк. Щоб підвищити свої шанси на схвалення кредиту в банку часто допомагає розширення списку даних про себе. Інформацією, яка зможе суттєво вплинути на прихильність банку до позичальника, може стати отримана довідка про доходи, довідка про трудовий стаж, надання даних закордонного паспорта, документи на власність цінного майна і т.д. Недоліком даного способу є те, що банк буде знати про позичальника всі персональні дані, і при необхідності скористається ними і здійснить психологічний вплив як на самого позичальника, так і може зв'язатися з рідними боржника за кредитом. Саме тому далеко не всі позичальники прагнуть розкривати всі дані про себе банку, незважаючи на гостру необхідність в грошах. В якості альтернативи багато хто вирішує отримати кредит онлайн на карту без відмови.
  2. Оформити кредит з порукою. Поручитель по кредиту є додатковою гарантією повернення кредитних коштів. Якщо клієнт звернувся в банк і надав поручителя, то банки схвалюють кредити таким клієнтам більш охоче. Поручитель зобов'язується в разі втрати позичальником здатності виплачувати кредит покрити борг по кредиту, тим самим скорочуючи ризик неповернення кредитних коштів. У ролі поручителя може виступати будь-яка забезпечена людина, готова допомогти позичальнику розплатитися з кредитом при фінансових труднощах. Мінусом даного способу є залежність позичальника від сторонньої особи. Ця особа, в разі проблем з виплатою кредиту, повинна буде дізнатися про ваші матеріальні труднощі, інформація може поширитися, і в результаті заподіяти незручності позичальнику. На додаток до цього позичальник буде відчувати зобов'язання підтримувати зв'язок з поручителем, в той час коли в іншому випадку такого спілкування можна було б уникнути.
  3. Оформити кредит із заставою. Застава є забезпеченням, яке дозволить отримати схвалення по кредиту. Іншими словами в разі втрати можливості виплачувати кредит, позичальник готовий віддати своє майно, оформлене в заставу, в рахунок погашення боргу за кредитом. До даного рішення варто вдаватися в крайньому випадку, а якщо і виникнуть труднощі з виплатою кредиту, то потрібно постаратися врегулювати розбіжності з кредитором мирним шляхом, переглянути умови повернення кредиту та не допустити конфіскації майна.
  4. Оформити мікрокредит. У разі потреби в невеликій сумі (до 10 тис.грн), звернення в банк за кредитом зовсім не обов'язкове. Про це говорить і статистика зростання популярності мікрокредитування в Україні. Мікрокредити в Україні видають мікрофінансові організації (МФО). Це кредити на невелику суму і на короткий термін (до 30 днів). Кредити видаються через інтернет в максимально короткі терміни - вже через 15 хвилин гроші по кредиту можуть бути перераховані на банківську карту позичальника без будь-яких довідок, застави або поручителів.

Щоб отримати швидкий кредит онлайн потрібно мати паспорт громадянина України, ІПН і персональну банківську карту. Оформлення кредиту відбувається дистанційно, зв'язок з кредитором здійснюється через мобільний телефон та електронну пошту.