В умовах нестабільної економічної ситуації в країні, затримок виплат заробітної плати, безперервного зростання вартості комунальних послуг і цін на всі товари, багато людей звертаються за кредитом. В умовах необхідності звернення до кредитування важливо відшукати найбільш прийнятну пропозицію з мінімальними виплатами відсотка.

Одним з найпростіших і швидких способів отримання кредиту є кредит в МФО. Щоб скоротити вартість мікрокредиту буде корисно прислухатися до наступних рекомендацій:

  1. Взяти кредит під нульовий відсоток. Є найпростішим і доступним способом досягнення мінімальних витрат по кредиту. Багато МФО надають для нових клієнтів кредит на вигідних умовах про ставкою в 0,01%. Щоб не переплачувати за кредитом досить звернеться за першим кредитом в нову МФО, яких на онлайн сервісі кредитування представлено ціле безліч.
  2. Стежити за акційними пропозиціями компаній. З моменту оформлення першого кредиту позичальник автоматично стає постійним клієнтом компанії. Це означає, що при успішному виконанні першого кредиту позичальникові будуть надані привілейовані умови кредитування, включаючи участь в акційних пропозиціях. Найчастіше компанії самостійно повідомляють своїм клієнтам про проведення будь-яких акцій на кредити, але для більш оперативного реагування на інформацію доцільно стежити за оновленнями самостійно.
  3. Підтримувати зв'язок з кредитором при виникненні труднощів з виплатою кредиту. У тому випадку, коли отриманий кредит уже витрачено, відсотки нараховані, а з поверненням кредиту виникли труднощі, потрібно не бояться спілкуватися з кредитором. Чим раніше Ви звернетеся за допомогою і почнете діалог, тим лояльніше буде ставлення до боржника. Потрібно е боятися пояснити причини проблем з виплатою і постаратися знайти компромісне рішення. Своєчасних заходів по оформленню змін в порядок повернення кредиту скоротять нарахування штрафів, і дозволять зробити процес виплати більш комфортніше для позичальника.

У тих випадках, коли позичальник не виходить на контакт з кредитором, МФО може застосувати більш жорсткі заходи - звернеться до суду для стягнення боргу або звернеться за допомогою до колекторів.

Вибір шляху вирішення проблеми з боргом за кредитом залежить від суми боргу. Якщо сума невелика, то кредитори намагаються вирішити питання з позичальником мирним шляхом. Найбільш поширеним шляхом вирішення проблеми стає оформлення пролонгації кредиту або складання графіка реструктуризації боргу.

У разі вирішення питання з виплатою кредиту мирним шляхом позичальник може отримати не тільки прийнятні умови повернення позикових коштів, а й може вберегти свою кредитну історію від поганих записів.

Таким чином, щоб період кредитування був максимально комфортним і вигідним для позичальника продумати свою поведінку і план виплати кредиту потрібно заздалегідь, до оформлення кредиту. Ризик виникнення непередбачених ситуацій з втратою грошей краще застрахувати заздалегідь шляхом оформлення кредитної картки. Отримати кредитну карту можна в онлайн режимі. Пільговий період кредитування без нарахування відсотків може досягати до 62 днів.