Потребуючи в кредиті, трапляється так, що людина не має можливості відправитися в банк і реально присутнім при укладанні кредиту. У такій ситуації, коли відсутній час або фізична можливість відвідати банк для оформлення кредиту на допомогу приходить онлайн сервіс кредитування.

Де надають кредити без відвідування банку?

Кредити без реальної присутності позичальника надаються через Інтернет багатьма мікрофінансовими організаціями (МФО). Це компанії, які видають кредити дистанційно, шляхом оформлення заявки на кредит через інтернет. Гроші за кредитом в такому випадку нараховуються на вже існуючу банківську карту позичальника.

Оформити заявку на кредит можна за допомогою будь-якого електронного пристрою - ПК, ноутбука, гаджета або смартфона. Заявки приймаються цілодобово, отримати кредитна карту можна в будь-який час.

Кому підійдуть кредити без відвідування банку?

МФО видають кредити на невелику суму і на короткий термін. Більшість компаній обмежують суму першого кредиту, який видається на вигідних умовах зі ставкою в 0,01%. Максимальна сума першого кредиту в середньому може досягати до 5 тис.грн., А при його успішному поверненні і повторному зверненні за кредитом позичальник матиме доступ до більших сумах кредиту, що досягає 15 тис.грн. Термін кредитування в МФО є короткостроковим, може становити від 1 до 30 днів.

З огляду на умови мікрокредитування, цей вид фінансової допомоги адаптований для людей, які хочуть оформити:

 • кредит на споживчі потреби;
 • кредит «до зарплати»;
 • кредит на лікування;
 • кредит на ремонт;
 • кредит на відпустку та ін.

Які вимоги виставляються позичальнику при оформленні кредиту без відвідування банку?

Кредити онлайн видаються на простих умовах при мінімальних вимогах до позичальника:

 • досягнення повноліття;
 • наявність паспорта громадянина України;
 • наявність відкритої банківської карти.

Чому люди вибирають кредитування без відвідування банку?

Кредит онлайн має багато переваг. У список головних причин, через які люди вибирають онлайн сервіс кредитування відносять:

 1. Швидке розгляд заявки на кредит. Заявка на кредит обробляється протягом 15-30 хвилин. Якщо позичальник звертається за кредитом повторно, час на оформлення кредиту скорочується до 5-10 хвилин.
 2. Для отримання кредиту позичальникові не знадобитися готувати всілякі документи, що підтверджують платоспроможність. Для оформлення кредиту потрібен лише паспорт та ІПН.
 3. Кредит онлайн в МФО мають можливість отримати пенсіонери, студенти, жінки в декретній відпустці і без офіційного працевлаштування.
 4. Перший кредит у багатьох компаніях видається на вигоднх умовах, з 0,01% -ної ставкою.
 5. При виникненні форс-мажорній ситуації, і позбавленням можливості своєчасної виплати кредиту, його термін повернення може бути перенесений шляхом оформлення пролонгації по кредиту.

Як отримати кредит без відвідування банку?

Для того, щоб оформити кредит в першу чергу потрібно зайти на онлайн сервіс кредитування і вибрати найбільш підходяще кредитну пропозицію. Допоможе визначитися з сумою кредиту і компанією кредитний калькулятор.

Після проведення розрахунків і вибору найбільш оптимального варіанту кредиту зі списку запропонованих сервісом, оформляється заявка на кредит.

За допомогою зрозумілою поетапної інструкції позичальник оформляє заявку, очікує рішення по заявці, вивчає і підписує електронний вигляд кредитного договору та отримує кредит на банківську карту.