Більшість банків для можливості отримання кредиту вимагають надання довідки про доходи. Ті люди, які тільки влаштувалися на роботу і не мають достатнього трудового стажу, ризикують отримати відмову в банківському кредиті. У ситуації з невеликим трудовим стажем до 3 місяців позичальникові важливо знайти вихід з проблемної ситуації з браком коштів і знайти гарантоване джерело кредитування.

Кредит у банку зі стажем роботи до 3 місяців

Імовірність схвалення кредиту зростає вже після проходження випробувального терміну співробітником, тобто не раніше 6 місяців після влаштування на роботу. При цьому для підтвердження працевлаштування банк може зажадати надання трудової книжки. Так банківська установа скорочує ризики неповернення позикових коштів і відсіває ненадійних клієнтів.

Схвалення кредиту в банку для позичальника з невеликим стажем роботи трапляється рідко. Якщо банк схвалює видачу кредиту позичальникові, який має стаж роботи до 3 місяців, то найчастіше умови кредитного договору будуть містити ряд таких особливостей:

 • невелика сума кредиту;
 • висока процентна ставка;
 • додаткові умови.

Найбільш прийнятним варіантом банківського кредиту для позичальника з озвученим стажем роботи може стати кредит на невеликий термін. Це дозволить не переплачувати за довгий час користування позиковими коштами, і в той же час встигнути зарекомендувати себе в якості благонадійного платника по кредиту. За цей час збільшиться його стаж роботи, з'явиться можливість надати довідку про доходи, і отримати новий кредит на більш комфортних умовах.

В умовах відсутності можливості надати довідку про доходи виходом із ситуації може стати оформлення кредитної картки в одному з наступних банків:

 1. ПриватБанк. Кредит від 1 до 50 тис.грн. Пільговий період кредитування до 55 днів.
 2. Альфа-Банк Україна. Кредит від 2 до 300 тис.грн. (Перший кредит - до 50 тис.грн). Пільговий період кредитування до 55 днів.
 3. Ідея Банк. Кредити від 500 до 50000 грн. Пільговий період кредитування до 90 днів.

Що дозволить збільшити ймовірність схвалення кредиту при невеликому стажі роботи?

Коли вибір позичальника упав на банківський кредит, і він прагне збільшити свої шанси на його отримання, то допомогти може один з наступних варіантів:

 • залучення кредитного брокера;
 • внесення застави по кредиту;
 • залучення до оформлення кредиту третіх осіб.

Для яких кредиторів стаж роботи не має значення?

Компанії, для яких стаж роботи не є вирішальним при схваленні кредиту, є МФО. Отримати кредит в МФО можна без будь-яких довідок про доходи і без наявності офіційного працевлаштування. Кредит може бути виданий як готівкою в одному з офісів компанії, так і на банківську карту в режимі онлайн.

Найпопулярнішими компаніями, що видають швидкі кредити на карту, є:

 1. MyCredit. Кредит до 10 тис. Грн (перший кредит до 3 тис.грн під 0,01%). Термін кредитування до 35 днів.
 2. Dinero. Кредит до 15 тис.грн. (Перший кредит до 10 тис.грн). Термін кредитування до 30 днів.
 3. MoneyVeo. Кредит до 15 тис.грн. (Перший кредит до 5 тис.грн. Під 0,01%). Термін кредитування до 30 днів.
 4. AlexCredit. Кредит до 10 тис.грн (перший кредит до 3 тис.грн). Термін кредитування до 45 днів.
 5. Євро Гроші. Кредит до 10 тис.грн (перший кредит до 4 тис.грн). Термін кредитування до 30 днів.

Який варіант кредитування вибирати позичальнику, який має статус стажиста на місці своєї роботи, вибирати йому. Однак при виборі найбільш оптимального варіанту кредитування важливо реально оцінювати свої матеріальні можливості повернення кредиту, щоб умови кредитування були максимально комфортними.