Багато людей, потрапляючи в фінансові труднощі напередодні Нового Року, вважають малоймовірним отримати кредит, оскільки більшість банків і компаній в цей час не працюють. Дана стаття переконає багатьох позичальників і розповість, де можна отримати кредит незважаючи на вихідні передсвяткові дні.

Проблема з браком грошей під Новий Рік може виникнути через:

  • перевищення можливих витрат на подарунки;
  • несподіваного збільшення вартості на товари, які необхідні для свята;
  • непередбачені витрати (зобов'язання привітати людину зі святом, закупівля додаткової кількості продуктів в зв'язку з несподіваними гостями на святі і ін.);
  • несподівані життєві обставини (поломка автомобіля, будь-якої техніки, різке погіршення здоров'я і ін).

Зазвичай фінансові проблеми виникають у людей в самий незручний момент. Таким моментом і стає 31 грудня, коли всі банки і компанії закриті на святковий вихідний і не можуть надати послугу кредитування. У такій ситуації вихід з проблеми є. Таким виходом може стати оформлення кредиту онлайн на карту.

Послугу видачі невеликих кредитів на короткий термін надають мікрофінансові компанії. Саме вони готові видати кредит на карту 31 грудня, напередодні Нового Року.

Де отримати кредит 31 грудня?

До списку найнадійніших і популярних компаній, які надають швидкі кредити на карту в онлайн режимі, відносять:

  1. CreditPlus. Кредити до 10 тис.грн. під 1,8% на термін до 30 днів.
  2. Швидко Гроші. Кредити до 5 тис.грн. під 2% на термін до 14 днів.
  3. Global Credit. Кредити до 10 тис.грн. під 1,8% на термін до 30 днів.
  4. Dinero. Кредити до 15 тис.грн. під 0,49% на термін до 30 днів.
  5. MoneyVeo. Кредити до 15 тис.грн. під 1,6% на термін до 30 днів.
  6. AlexCredit. Кредити до 10 тис.грн. під 1,7% на термін до 45 днів.

Які документи потрібні для оформлення кредиту онлайн?

Для того, щоб отримати кредит в режимі онлайн позичальникові не потрібно збирати безліч документів, для оформлення знадобиться тільки паспорт громадянина України та ІПН.

Які вимоги виставляються позичальникові?

З обов'язкових критеріїв позичальник повинен бути повнолітнім і мати діючу банківську карту, на яку в подальшому буде переведена сума по кредиту.

Як оформити кредит онлайн?

Щоб оформити кредит онлайн необхідно зайти на онлайн сервіс кредитування, вибрати компанію подати заявку на кредит. Рішення про видачу кредиту приймається в середньому протягом 10-15 хвилин. Після цього позичальнику надається електронний вигляд кредитного договору, який він повинен вивчити і відзначити свою згодуз умовами договору. Після цього гроші по кредиту переводяться на карту позичальника.