Нестача коштів виникає найчастіше в самий невідповідний момент. Через складне матеріальне становище мало хто з українців має можливість відкладати гроші на випадок непередбачених ситуацій, і коли такий випадок настає важливо відшукати найвигідніший варіант кредитування.

У широкому асортименті кредитних пропозицій самими затребуваними є банківські кредитні програми, кредити в ломбардах і швидкі кредити в МФО. Щоб отримати кредит в ломбарді знадобиться застава, а от інші гравці ринку кредитування надають кредити без застави. Про них і піде мова нижче.

Кредит у банку

Банки надають кредити на більші суми, ніж МФО. Однак щоб отримати вигідний кредит в банку слід дотримуватися таких умов:

 • надати пакет документів, що підтверджують платоспроможність позичальника: довідка про офіційне працевлаштування та про розмір щомісячного заробітку;
 • відповідати допустимій віковій категорії. В середньому банки видають кредити від 20 до 65 років;
 • мати час для отримання відповіді від банку. Рішення про видачу кредиту приймається в середньому протягом тижня.

Найпопулярнішими банківськими кредитними пропозиціями на сьогоднішній день є:

 1. Ощадбанк. Кредити до 50 тис.грн під 23,71% річних.
 2. Південний. Кредити без обмежень суми під 24,86% річних.
 3. КредоБанк. Кредити від 60 до 1000 тис.грн. під 22,35% річних.
 4. ТАСМОБАНК. Кредити від 25 до 2000 тис.грн. під 27,21% на рік.
 5. ПриватБанк. Кредити без обмежень по сумі з річною ставкою 24,48%.

У разі запиту на кредиту на велику суму банк може зажадати від позичальника надання додаткових гарантій у вигляді застави або поруки.

Кредит в МФО

На відміну від банківських пропозицій суми мікрокредитів можуть стартувати і від 50 грн, і закінчуватися 15 тис.грн. Найбільш вигідні умови в частині рівня процентної ставки надаються при першому зверненні за кредитом, коли багато МФО надають кредит під 0,01%. Однак сума першого кредиту обмежується декількома тисячами гривень, і максимально може досягати до 5 тис.грн. Найпопулярнішими пропозиціями є програми наступних МФО:

 1. CreditPlus. Кредити на строк від 3 до 30 днів на суму до 10 тис.грн.
 2. Dinero. Кредит на 7-30 днів. Сума від 1 грн до 15 тис.грн.
 3. MyCredit. Кредит від 1 до 35 днів на суму до 10 тис.грн.

Кредити в МФО видаються на простих умовах. З документів необхідно надавати паспорт громадянина України та ІПН. Оформити кредит в режимі онлайн можна за лічені хвилини, а гроші по кредиту переводяться на банківську карту.