Багато людей вже почали підготовку до новорічних свят, і замислюються над вибором подарунків для своїх рідних і друзів. Дана стаття допоможе відшукати оригінальні і недорогі подарунки на Новий Рік і при цьому зарядитися хорошим настроєм.

У кожної людини існує свій підхід до вибору подарунків на Новий Рік. Хтось аналізує переваги, захоплення і потреби одержувача подарунка. Комусь хочеться подарувати щось оригінальне і здивувати адресата. Деяким досить дотриматись формальності і подарувати традиційні атрибути свята.

Подарунки на Новий Рік

Подарунки для родичів

До підготовки подарунків для рідних людей можна підійти одним з двох варіантів: заздалегідь запитати чого хочуть родичі в подарунок, або не питати про потрібні речі, і придумати сюрприз. Вибираючи другий варіант людина ризикує не вгадати з подарунком, проте в разі, коли спроба здивувати рідну людину закінчитися успіхом, емоції будуть набагато сильніше, ніж в разі вручення очікуваного подарунка.

Якщо ризикувати і дивувати не є метою при врученні подарунків, то хорошим подарунком для родичів можуть стати:

  • стильні елементи декору в будинку (картини, диванні подушки, плед, красива вазацукерниця та ін.);
  • текстиль для повсякденного використання в будинку (прихватки, серветки, скатертина, фартушок і ін.);
  • посуд (каструлі, сковорідки, чашки, салатники, кавова турка і ін.):
  • пристосування для хобі, яким захоплюється родич;
  • набір делікатесів, заморських страв, ексклюзивних наборів солодощів, чаїв та ін.

При виборі подарунка для рідної людини найголовнішою складовою є індивідуальний підхід до кожного родича, врахування його смакових переваг і побажань.

Подарунки для коханих

Головне, про що варто подбати при виборі подарунка для близької людини - це зробити подарунок від душі. Подарунок може бути недорогим, зробленим своїми руками, але коли в нього вкладена любов він особливо коштовний.

Приємним подарунком для жінки можуть стати всілякі прикраси, аксесуари, косметичні засоби, парфуми та ін.

Чоловічим подарунком може стати портмоне, духи, сумка для планшета, аксесуари для телефону тощо.

Приємним подарунком для коханої людини може стати не річ, а пам'ятна подорож  в гарне місце, похід в кіно або ресторан, відвідування концерту улюбленого виконавця або те, що може викликати максимально позитивні емоції у одержувача подарунка.

Подарунки для дітей

Кожна маленький дитина вірить в новорічне диво і Діда Мороза, який виконує заповітні мрії і дарує подарунки. Написавши заздалегідь разом з дитиною листа Дідові Морозу, батьки полегшать собі завдання у виборі подарунка своєму чаду, і допоможуть своїм дітям в черговий раз повірити в диво і зануритися в казку.

У якості символічних дитячих подарунків для родичів оптимальним варіантом стануть новорічні солодкі подарунки, зібрані з якісних і смачних цукерок.

Де знайти гроші для покупки подарунків

Коли список подарунків написаний, а грошей не вистачає для покупки всього списку, оптимальним варіантом стане отримання кредиту онлайн на карту. Тимчасова фінансова допомога від МФО дозволить закрити всі фінансові питання в самий матеріально важкий місяць року, а після закінчення пікового періоду розтрат повернути кредит в чергову виплату заробітної плати.