Кожна людина може потрапити в ситуацію, коли їй терміново знадобляться гроші. Грошей потрібно небагато, і повернути їх він зможе швидко, але часу для їх пошуку мізерно мало. У такій ситуації важливо знайти правильне рішення швидко і просто. Альтернативним варіантом вирішення проблеми може стати короткострокове кредитування в МФО.

Короткострокові кредити в Україні видають мікрофінансові організації (МФО). Це кредити на невеликі суми коштів на невеликий термін без надання додаткових гарантій.

Сума кредиту не залежить від рівня платоспроможності клієнта, оскільки більшість компаній видають кредит без довідки про доходи. Однак обмеження на суму мікрокредиту все ж існують і поширюється на перше звернення за кредитом. У перший раз клієнт в середньому може максимально отримати в кредит від 3 до 5 тисяч гривень, однак на противагу обмеження суми кредиту позичальник отримує пільгові умови кредитування в розмірі процентної ставки в 0,01%. Також до числа переваг короткострокового кредитування можна віднести:

  • Для розгляду заявки на кредит витрачається мінімальна кількість часу. Заявка не ставиться в чергу, а обробляється програмою автоматично. В середньому заповнення першої заявки на кредит займає близько півгодини, а при повторному зверненні отримати кредит можна вже за 10 хвилин.
  • Зв'язок з кредитором ведеться в онлайн режимі через інтернет, що істотно заощаджує часові, фізичні і матеріальні витрати позичальника.
  • МФО більш лояльно ставляться до позичальників без офіційного працевлаштування, до студентів, пенсіонерам, жінкам в декретній відпустці, а також позичальникам з негативними характеристиками, зафіксованими в кредитній історії.
  • Якщо позичальник потрапив у форс-мажорну ситуацію і не може вчасно повернути кредит можлива пролонгація договору на аналогічний термін.
  • Кредит можна отримати цілодобово, перебуваючи в будь-якій точці світу.

Особливістю короткострокового кредиту є зобов'язання повернення кредиту в стислі терміни. В середньому максимальний термін кредитування в МФО може становити 30 днів. Щоб виключити переплати по кредиту його можна погасити достроково при цьому не отримуючи нарахування додаткових комісій.

У питанні відшукання надання короткострокових кредитів українцям найбільш досвідченими і надійними компаніями є:

  1. Dinero. Надаються короткочасні позики на 7, 14 і 30 днів. Максимальна сума кредиту може становити до 15 тис.грн, на перший кредит - до 10 тис.грн.
  2. MyCredit. 0,01% на перший кредит. Перший кредит до 3 тис.грн, при повторному зверненні за кредитом сума може досягати до 10 тис.грн. Кредит видається за 15 хвилин без довідки про доходи і без застави.
  3. MoneyVeo. Перший кредит до 5 тис.грн. під 0,01% на банківську карту. Видача кредиту за 8 хвилин.
  4. AlexCredit. Кредит онлайн на будь-яку карту України без прихованих комісій. Видача кредиту за 10 хвилин. Сума кредиту до 10 тис.грн. (Перший кредит - до 3 тис.грн).
  5. Cashisky. Гроші на карту без відмови за 15 хвилин. Кредит по паспорту та ІПН. Доступна функція відстрочки погашення кредиту.