У сучасному суспільстві при виникненні проблем з грошима на зміну кредиту в ломбардах і допомоги від родичів прийшла нова альтернатива - кредит від приватних компаній.

В Україні функцію приватних кредиторів виконують мікрофінансові організації (МФО). Такі компанії працюють на законних підставах в умовах чинного законодавства. МФО видають невеликі суми кредитів на короткий термін, при цьому вимоги до позичальників виставляються мінімальні. Кредит в МФО кардинально відрізняється від кредиту в ломбарді і в банку відсутністю вимоги надання застави, відшукання поручителя по кредиту, підтвердження свого рівня доходу довідкою з офіційного місця роботи та ін. Кожна компанія надає свої умови видачі кредиту і виставляє свої вимоги до клієнтів. Кредит в МФО може видаватися як на банківську карту в режимі онлайн, так і готівкою при оформленні кредиту в офісі компанії. Більшість компаній надають перший кредит на пільгових умовах (під 0,01%) і на невеликі суми (3-5 тис.грн). Максимальний термін кредиту може становити 14-30 днів, в залежності від умов обраної компанії.

Щоб клієнту було зручніше порівняти пропозиції одночасно декількох компаній, розрахувати реальну вартість кредиту за запропонованими програмами і вибрати найбільш вигідний для себе варіант, в інтернет-просторі створені кредитні платформи онлайн кредитування. На них зібрані найбільш рейтингові приватні кредитори, які видають кредити швидко, просто і безпечно.

Оформити кредит на карту за допомогою онлайн кредитування можна протягом декількох хвилин, перебуваючи в будь-якому місті країни, і не відволікаючись від своїх повсякденних справ - на роботі, в магазині, вдома, на відпочинку, в дорозі та ін.

МФО, що працюють в онлайн режимі, можуть надати клієнту такі послуги:

  • короткострокове кредитування (від декількох годин до декількох днів);
  • довгострокове кредитування (до 1-2 місяців);
  • пролонгація договору при виникненні у клієнта труднощів зі своєчасним поверненням позикових коштів;
  • дострокове погашення кредиту без нарахування комісії;
  • швидка обробка заявки на кредит (8-30 хвилин).

При першому зверненні за кредитом витрачатися трохи більше часу для обробки заявки клієнта, занесення даних клієнти в базу компанії та ін. В середньому процедура займає близько 15-20 хвилин. При повторному зверненні за кредитом процедура спрощується завдяки використанню раніше занесених відомостей про клієнта, і час видачі кредиту скорочується на половину. Так, при повторному зверненні за кредитом отримати кредит на карту можна лише за 5 хвилин.

На відміну від банків МФО більш лояльні до своїх клієнтів і отримати кредит на карту можуть люди пенсійного віку, студенти і навітьлюди без офіційного працевлаштування.