Репутація кожного позичальника починає формуватися вже з першого звернення за кредитом. Далеко не всім людям вдається впоратися «на відмінно» з виплатою кредиту і, потрапляючи в чорний список, багатьох людей цікавить, де можна отримати кредит в обставинах, що склалися.

В основному це відбувається через непередбачені ситуації із втрати роботи, хвороби, різкого погіршення матеріального становища або просто необізнаністю з умовами кредитної програми, яка по фінансовому навантаженню виявляється занадто важкою для виконання. Не впоравшись зі своєчасною виплатою кредиту, позичальник потрапляє в чорний список і в таких умовах у нього виникає питання, де взяти кредит, якщо у тебе плоха кредитна історія

Основою успішного виконання кредитних зобов'язань є грамотне планування особистого бюджету в період повернення позикових коштів. Перед тим, як оформити кредит важливо правильно розрахувати найбільш прийнятні умови кредитування і вибрати найвигіднішу кредитну програму без зайвих переплат.

Що ж таке "чорний список" позичальників?

Це список клієнтів кредитуючих компаній, які у міру причин втратили довіру кредиторів і маю в своєму досвіді наступні характеристики:

  • борги по кредитах;
  • судові розгляди по кредитах;
  • відмова по кредитах;
  • підробка документів при зверненні за кредитом;
  • спроба оформити кредит на іншу людину;
  • інші шахрайські дії.

«Чорний список» неблагонадійних позичальників зберігається в електронному в вигляді в Українському бюро кредитних історій. І кожен банк в процесі прийняття рішення про видачу кредиту перевіряє чи не знаходиться позичальник в «чорному списку». Якщо ж за клієнтом значиться негативний досвід кредитної історії, то найімовірніше в банківському кредиті йому буде відмовлено.

Де отримати кредит, перебуваючи в «чорному списку»?

Вирішити питання з отриманням позики, перебуваючи в «чорному списку», можна одним з таких способів:

  1. Звернутися за кредитом в ломбард. Кредит видається під заставу цінних речей (ювелірні прикраси, мобільні телефони, комп'ютерна техніка тощо). Сума кредиту залежить від оціненої вартості закладеної речі. Термін кредиту є короткостроковим. У разі неповернення кредитних коштів у зазначений строк ломбард може привласнити заставу собі.
  2. Отримати кредит в МФО. Позичальники, що потрапили в чорний список, мають найбільшу ймовірність отримати кредит саме вибираючи даний спосіб. Отримати кредит в МФО можна двома способами - в офісі компанії готівкою або отримати кредит онлайн на карту.
  3. Оформити кредит у приватної особи. Звертаючись до приватної особи позичальник отримує індивідуальні умови кредитування, які обумовлюються сторонами. Даний спосіб кредитування не закріплений законодавчо, а значить позичальник, вибираючи даний спосіб, позбавляється юридичної захищеності.

З огляду на вищевикладене, найбільш безпечним і гарантованим способом отримати кредит без відмови для людини з вадами кредитної історії є кредит в МФО. Даний вид кредиту оформляється швидко, при мінімальних вимогах до позичальника. Для отримання грошей в кредит знадобиться всього лише 15 хвилин часу, щоб оформити заявку на кредит, надати паспорт та ІПН, дочекатися рішення по кредиту і забрати гроші. Кредит в МФО є короткостроковим кредитуванням. Максимальний термін кредиту в середньому становить до 30 днів. Якщо клієнт не встигає з поверненням коштів багато компаній йдуть на зустріч і оформляють пролонгацію за запитом клієнта.