Сума першого кредиту в MoneyVeo переглянута у бік збільшення і тепер може становити до 5 тисяч гривень.

Один з найпопулярніших онлайн сервісів мікрокредитування в Україні - компанія "Moneyveo" збільшила можливості для своїх нових клієнтів. Тепер, звернувшись за першим кредитом в компанію кожен може отримати кредит онлайн на карту до 5 тисяч гривень.

Раніше перший кредит в MoneyVeo становив 4 тисячі гривень, але компанія прислухалася до побажань своїх клієнтів і пішла назустріч у відкритті більшої суми на перший кредит. Додаткова тисяча гривень за сумою першого кредиту стане для багатьох українців незамінною екстреною допомогою у вирішенні складних життєвих ситуацій.

Збільшена суму за першим кредитом дозволить:

 • швидше віддати гроші, взяті у родичів і залишитися в хороших відносинах зі своїми рідними.
 • закрити борг по старих кредитах в зазначені терміни, не чекаючи штрафів і пені.
 • придбати потрібну річ саме тоді, коли вона потрібна.
 • скористатися вигідною ціною на товар і придбати його в онлайн режимі відразу після отримання грошей на карту через кредитування онлайн.

Кредит онлайн в MoneyVeo має безліч переваг, головними з яких є:

 1. Крім більшої суми за першим кредитом в компанії як і раніше залишається і мінімальна процентна ставка для нових клієнтів в розмірі 0,01% в день, що є незаперечною вигодою для кожного клієнта.
 2. Сервіс онлайн кредитування MoneyVeo працює цілодобово, і отримати кредит можна, перебуваючи в будь-якому місті України та незалежно від часу доби, вихідних або святкових днів.
 3. Для оформлення кредиту не знадобитmся особисте відвідування офісу компанії. Кредит оформляється в режимі онлайн, а гроші переводяться на банківську карту.
 4. Оформлення кредиту не вимагає залучення третіх осіб, а це означає що клієнт компанії сам має можливість вирішувати хто буде знати про оформлений кредит.
 5. Кредит онлайн оформляється без вимог застави, в результаті чого позичальник не ризикує втратити цінні речі в разі неповернення кредиту.
 6. Якщо позичальник зрозуміє, що не встигає вчасно віддати кредит, то можлива його пролонгація.
 7. Умови кредиту прозорі, всі платежі по кредиту прописані в договорі і кожен клієнт має можливість їх вивчити і розрахувати вартість кредиту.
 8. Для отримання кредиту знадобляться лише паспорт та ІПН.

Крім того, компанія MoneyVeo видає кредити в максимально короткий термін. Час видачі кредиту для нових клієнтів займає всього 8 хвилин, а постійні клієнти можуть отримати повторно позику всього лише за три хвилини.

У разі виникнення питань, що стосуються оформлення і повернення кредиту, а також загальних питань стосовно кредитування кожен клієнт може звернутися в онлайн центр підтримки клієнтів, який працює цілодобово для всіх телефонних операторів України.