Починаючи з якого віку доступні кредити в Україні, розповість ця стаття.

В даному питанні, проводячи дослідження, розбирався finance.ua.

Відповідно до вимог законодавства право на отримання кредиту має кожен громадянин України, який досяг повноліття, тобто якому виповнилося 18 років.

Незважаючи на права, описані в вимогах закону, не всі кредитори поспішають кредитувати юних українців.

Одним з банків, що надають кредити з більш раннього віку є ПриватБанк. Карта «Юніор», яка оформляється для дітей у віці від 6 до 17 років, допускає встановлення кредитного ліміту по картці на суму до 300 грн з дозволу батьків, які виступають в якості поручителів кредитних зобов'язань по картці. Пільговий період користування кредитом становить 55 днів. Після закінчення пільгового періоду базова процентна ставка по кредиту складе 3,6% в місяць. Обов'язковий щомісячний платіж по кредитній заборгованості повинен становити не менше 30 грн і не більше залишку заборгованості. При знятті кредитних коштів з карти як в банкоматах і пунктах видачі ПриватБанку, так і в інших банках, буде нараховуватися комісія в розмірі 4%.

Власники картки «Юніора» отримують доступ до безкоштовної освітньоїпрограмидля дитини-власника карти - ЮніорБанк, яка дозволить навчити дитину фінансової грамотності, користуватися банківськими послугами, а також раціонально використовувати кишенькові гроші.