З 15 жовтня ПриватБанк запустив повернення коштів на карту за покупку квитків на поїзд чи автобус.

Акція триватиме протягом місяця - до 15 листопада. За цей час клієнти ПриватБанку, які придбають квитки на поїзд чи автобус через сервіс Приват24 і оплатять вартість квитків карткою MasterCard, зможуть повернути 10% від вартості квитків.

Щоб стати учасником акції та отримати повернення коштів необхідно зареєструватися на сайті і купити квитки через Privat24, сплативши покупку карткою MasterCard.

Повернення коштів на карту учасники акції отримають по її закінченні, вже в листопаді.

Для покупки квитків можна використовувати як сервіс Privat24, так і сайт bilet.pb.ua, відділення ПриватБанку і термінали самообслуговування.

Варто також зауважити, що в умовах акції повідомляється про максимальну суму повернення, яка становить до 100 грн з кожної карті.

Плануючи подорож в період відпустки, шкільних канікул, які як раз випадають на період акції, і при нестачі коштів на основний платіжній картці, можна оформити кредитну карту в ПриватБанку на вигідних умовах. Сума кредиту може складати від 1 до 50 тис. грн. Пільговий період кредитування складає до 55 днів. Кредитна картка оформлюється без довідки про доходи, без оформлення застави і поруки.