Щоб швидко відшукати відсутню суму грошей багато людей звертаються до одного з трьох найбільш поширених способів - звертаються за допомогою до родичів, оформлюють кредитну картку або звертаються за швидким онлайн кредитом. Дана стаття розповість про позитивні і негативні сторони всіх трьох способів вирішення матеріальної проблеми.

Допомога близьких при проблемі з грошима

Не всім людям просто попросити гроші у родичів, адже звертаючись за такого роду допомогою людина дає зрозуміти, що не може бути незалежною і самостійною, здатною грамотно спланувати свій бюджет і ін. Навіть якщо гроші в борг отримані, існує високий ризик втрати хороших відносин, оскільки не всі звикли віддавати борг вчасно і просто можуть забути про нього, а рідним, які дали гроші в борг, нагадувати про повернення боргу незручно.

Ще однією особливістю даного варіанту рішення матеріальної проблеми є тривалість отримання грошей - не у всіх людей гроші зберігаються вдома. Багато людей зберігають кошти на депозитних рахунках, на картах, і щоб дати в борг, необхідні певні фінансові операції і час. Тому коли гроші потрібні швидко не завжди можна розраховувати на рідних.

Оформлення кредитної картки

Активна банківська кредитна картка зможе стати надійною страховкою у разі браку грошей. Для її використання не знадобиться додаткових дій і зайвих витрат часу. Позитивною стороною карти є наявність пільгового періоду кредитування, протягом якого власник картки не платить відсотки за користування коштами на карті. Також приємним доповненням до багатьох кредиток є функція «кешбек», яка забезпечує нарахування бонусів або повернення коштів при оплатах карткою.

Якщо кредитної картки немає, то швидко оформити кредитну картку не складе труднощів. Зробити це можна за допомогою кредитної платформи в режимі онлайн, де представлені найпопулярніші програми провідних українських банків.

Негативними рисами кредитної картки є:

  • не по всіх картах передбачені розрахунки через інтернет;
  • по картці може бути обмежена сума розрахунків через інтернет;
  • за обслуговування кредитки деякими банками нараховується комісія;
  • зняття готівки з картки передбачає нарахування комісії.

Перед оформленням кредитки важливо уважно ознайомитися з умовами її користування та реально оцінити всі її переваги і недоліки.

Швидкий кредит онлайн

Забезпечити швидку допомогу при мінімальних витратах зусиль може онлайн-сервіс «Кредитолайн». Даний спосіб є самим альтернативним варіантом швидкого відшукання необхідної суми грошей і дозволяє:

  • отримати рішення щодо видачі кредиту за лічені хвилини (10-15 хв);
  • оформити кредит при мінімальному наборі документів - паспорт та ІПН;
  • отримати гроші на карту без особистого відвідування кредитора, не відволікаючись від своїх повсякденних справ;
  • зберегти анонімність при отриманні кредиту. В процесі оформлення кредиту кредитор не залучає третіх осіб для перевірки платоспроможності позичальника;
  • економити кошти при оформленні кредиту. Багато компаній, надають перші кредити під 0,01%.

В даному варіанті вирішення питання з браком коштів запорукою позитивного результату стане своєчасне повернення боргу у встановленій сумі.