Все частіше українці звертаються за кредитами. Щоб протягом терміну кредитування переплати по кредиту були мінімальними, варто підійти до даного процесу з особливою увагою і розрахувати всі складові плати за користування позиковими коштами.

В першу чергу варто відповідально підійти до вибору кредитора, порівнявши кілька пропозицій від найпопулярніших кредитуючих компаній. Важливо порівняти їх рейтинг, умови по кредитах, вимоги до позичальників, наявність акцій і знижок. Просто і швидко впоратися з вибором кредитора допоможе онлайн-сервіс кредитування, на якому представлений широкий асортимент кредитних програм від найпопулярніших МФО і банків України.

Розрахувати вартість кредиту допоможе кредитний калькулятор, розташований на онлайн сервісі. При введенні суми і терміну кредиту калькулятор самостійно підбере найбільш вигідні пропозиції для кожного клієнта, надавши кілька варіантів кредитування із зазначенням загальної суми переплат. Використання даного сервісу дозволить реально розрахувати витрати на кредит і не перейматися про наявність додаткових платежів.

Однак не варто забувати про штрафні санкції і додаткові комісії по кредиту. Йдеться про прострочення по виплатах, здійснення платежів, менших ніж обумовлено в договорі, зняття готівки з кредитної картки та ін.Детальне вивчення кредитного договору на наявність штрафів, пені та додаткових комісій дозволить визначити для себе правила поводження з позиковими коштами і скоротити переплати до мінімуму .