Багато людей, потребуючи відшукання невеликої суми грошей, позбавлені можливості позичити у родичів або з ряду причин відмовляються від звернення за кредитом у банк. У таких випадках одним з альтернативних варіантів вирішення фінансового питання може стати мінікредит.

Мінікредит нагадує за своєю суттю банківський кредит, але має істотні відмінності від кредиту у банку. Одними з головних відмінностей є:

  • невелика сума кредиту (від 0 до 10-15 тыс.грн);
  • короткий термін кредитування (від 1 години до 30-35 днів);
  • щоденне нарахування выдсоткыв за користування кредитом;
  • не потрібно обгрунтування цільового призначення кредиту;
  • кредит видається по паспорту і ІПН, без вимог збору документів, зокрема довідки про доходи;
  • без застави;
  • без залучення третіх осіб в оформленні кредиту.

Видають мінікредити мікрофінансові організації (МФО). На сьогодні їх в Україні дуже багато. Щоб вибрати вигідний варіант мінікредиту краще звертатися до надійних джерел мікрокредитування, таких як "Кредити онлайн". Ця кредитна платформа містить пропозиції тільки перевірених МФО, які видають кредити на законних підставах, сайт платформи забезпечений високим рівнем безпеки для захисту персональних даних клієнтів.

Мінікредит можна отримати на будь-яку банківську карту або готівкою у відділеннях однієї з МФО. Мінікредит на карту - це найшвидший спосіб рішення матеріальних проблем. Оформлення кредиту в середньому займає близько 15 хвилин, після чого за декілька секунд приймається рішення по заявці на кредит. У більшості випадків кредит схвалюється і гроші переводяться на карту, вказану в заявці на кредит.

Повертати кредит також просто, як і його отримувати. Для цього можна скористатися терміналом, касою банку або особистим кабінетом онлайн сервісу. Проте при цьому варто пам'ятати про короткий термін кредитування - повернути гроші треба впродовж 30 днів. У разі прострочення на позичальника нараховуватимуться значні штрафи і пеня.