Мікрофінансова компанія Moneyveo запустила акцію "50 днів - 50 подарунків!». Учасником розіграшу може стати кожен клієнт компанії.

Акція розпочалася з 1 вересня і продовжиться до 20 жовтня.

Окрім того, що Moneyveo цінується видачею швидких кредитів на вигідних умовах, компанія регулярно проводить акції для своїх клієнтів. Учасники акції отримують цінні нагороди у вигляді знижок на кредити і дорогі подарунки. Цього разу в якості винагороди серед учасників акції будуть розіграні колонки JBL Charge 3, навушники, фітнесс-браслети, Xiaomi Mi Power Bank, а також 12 промокодів на кредити під 0,01%.

Учасниками першої осінньої акції від Moneyveo стають ті клієнти компанії, які порекомендували сервіс онлайн кредитування своїм друзям, а також позичальники сервісу, які оформили кредит за рекомендацією. Так, кожен кредит, оформлений на нового клієнта компанії за рекомендацією, принесе клієнтові компанії, що порекомендував сервіс 100 грн. Подарунок буде отриманий тільки у тому випадку, якщо новий клієнт вкаже телефон того, хто порекомендував сервіс. Окрім фінансової винагороди обидва друга автоматично беруть участь в розіграші 50 подарунків.

Кожне запрошення друга в компанію збільшує шанси виграшу. Розіграш призів відбудеться 22 жовтня через сторінку Moneyveo в соцмережі Facebook за допомогою онлайн-сервісу random.org.