Літній відпочинок дітей і дорослих спливає, а в той же час наближається початок навчального року. В цей час батьки збирають дітей до школи і ставлять питання в скільки обійдуться збори дитини в школу і де відшукати гроші на підготовку до школи.

Серед списку товарів в школу першочерговими є канцтовари і одяг. На питання де купити речі і шкільне приладдя для дитини у багатьох немає однозначної відповіді, адже зіткнутися з непорядним покупцем, поганою якістю товару сьогодні можна де завгодно. Аналогічним чином йдуть справи і з рівнем цін - не завжди ціна товару відповідає рівню якості, а купивши "дешевину", стикаєшся з необхідністю її швидкої заміни.

Саме тому, вибираючи товари для школи краще всього вибирати перевірених виробників, довіряючи власному досвіду або надійним порадникам. Щоб заощадити на вартості продукції можна скористатися купівлею речей і канцелярії через інтернет-магазини, при цьому варто врахувати час на довгу доставку товару (у разі замовлення з іноземних сайтів) і вірогідність заміни розміру одягу або взуття.

Складовою економії при зборі дитини до школи є моніторинг цін і пропозицій магазинів. Не поспішайте купувати перший вподобаний товар. Порівняйте ціни на нього в інших магазинах, при нагоді скористайтеся умовами акцій, знижок, і не забувайте про використання дисконтних карт і бонусних програм.

Що стосується вартості стандартного набору канцелярії для школяра, то його вартість значно виросла в порівнянні з цінами минулого року. Так, набір з щоденника, набору звичайних ручок і олівців, 15 зошитів, гумки, лінійки, пенала і набору обкладинок для книг обійдеться в середньому близько 450 грн Для учнів молодших класів додатково знадобляться набори для малювання, для зайняття музикою, закупівля зошитів з прописами і ін., що виллється ще в додаткових 250-300 грн.

В список повсякденного гардеробу для школяра входить спідниця, брюки, 2 блузки, 2 пари шкарпетка, колготки, туфлі. Вартість такого набору одягу в середньому обійдеться близько 3,5 тисяч гривень.

Не варто забувати і про спортивну форму дитини, яка цього року також подорожчала на 20 %. В середньому набір із спортивного костюму, футболки і кросівок обійдеться батькам в 1,5-2 тисячі гривень.

Відшукати достатню суму коштів для підготовки дитини в школу завдання не з простих, і укластися до початку навчального року, закупити усе необхідне у багатьох бракує грошей. Щоб через нестачу грошей у батьків не страждала дитина і була підготовлена до школи вчасно надійним помічником в тимчасовому відшуканні коштів стане сервіс онлайн кредитування. Звернувшись по допомогу до нього, кожен може отримати кредит швидко, без зайвого клопоту і вимог. Для отримання першої позики до 3 тис.грн від позичальника знадобиться лише паспорт і ІПН. Широкий вибір пропозицій дозволить вибрати найбільш оптимальний варіант кредитування, включаючи і низьку процентну ставку (0,01%) на перший кредит. Повернути гроші можна буде в найближчу зарплату впродовж 30 днів. У разі потреби кредит може бути пролонгований.