Відпустка в межах країни може бути не менш дивовижною і яскравою. Важливо її заздалегідь спланувати і матеріально підготуватися. Які місця в Україні мріють відвідати навіть європейські туристи і де відшукати кошти на поїздку розповімо в цій статті.

Україна багата мальовничими пейзажами, історичними пам'ятками, які мріють відвідати навіть іноземці. Для українців тур по таких місцях буде здійснити набагато простіше, сідаючи у власне авто і запасаючись "рідною" валютою.

Подорож по Україні може бути яскравою, якщо в маршруті з'явиться хоча б одне з нижчезазначених місць:

  • Храм на воді. Свято-Преображенський храм є єдиною збереженою пам'яткою с.Гусинці, яке було затоплено при створенні Канівського водосховища. Церква височіє на острівці в оточенні води. Храм побудований на початку ХІХ століття, був відреставрований в 2011 році на пожертвування прихожан, виконаний в стилі українського бароко. Сполучається острів з храмом з лівобережною частиною Дніпра через місток. Потрапити до храму можна екскурсією з Києва (вартість близько 400-500 грн) або самостійно на автомобілі по трасі Київ-Канів.
  • Ландшафтний парк "Буки". Мальовниче місце розташоване на березі Дніпра, в с. Буки під Києвом. Парк був створений в 1996 році українським підприємцем И.Сусловим. Парк розділений на дві частини. Перша частина парку є вільною для входу. На її території встановлений відреставрований фонтан, що раніше стояв на Майдані Незалежності в Києві. Біля фонтану височіє мальовничий храм. У другій частині парку розташований маєток хазяїв, невеликий зоопарк і алея казок. Добратися до парку можна як на власному авто, так і на автобусі, який вирушає від Білої Церкви в с.Буки.
  • Урочище "Каскади". Розташовано в Кіровоградській області в с.Злинка. Це мальовниче місце зібрало в собі безліч незабутніх пейзажів з водоспадами, рідкісними рослинами, що входять в Червону книгу України. Координати: 48°26'24.07''N, 31°29'45.76''E.
  • Токівські водоспади. Розташовані в Дніпропетровській області, в 170 км від обласного центру. За легендою пороги, від яких утворився водоспад, створені від намиста кіммерійської принцеси Таміріс, яке вона кинула в річку. Намистини перетворилися на камені і захистили її від скіфів, що наступали. Координати водоспаду : 48є43"035" N, 34є37"663" E.

Враховуючинаближення довгих вихідних, пов'язаних з Днем Незалежності України, спланувати поїздку в одне з перерахованих місць може кожен українець. Відшукати гроші на поїздку або підстрахуватися впродовж самого туру допоможе кредитування онлайн в Україні. За допомогою широкої різноманітності кредитних програм кожен може відшукати для себе найбільш прийнятний варіант кредитування і за швидкий час отримати гроші на карту.