Багато українців регулярно звертаються у банк за оформленням кредитних карт. Коли пропадає в ній необхідність у більшості власників пластика виникає питання як правильно закрити кредитну карту. У цій статті ми розглянемо декілька способів.

Порядок закриття кредитної карти розглянемо на прикладі кредитних карт від ПриватБанку. Оскільки більшість українців віддають перевагу оформленню кредитних карт саме в цьому банку.

Зробити закриття карти можна як при зверненні в одно з відділень банку, так і в режимі онлайн.

Обов'язковою умовою, при якій карта може бути закрита, - це погашення заборгованості по карті. Якщо по кредитній карті існує борг, то її не вийде закрити доки він не буде повернений.

Незалежно від вибору варіанту закриття карти (онлайн або особисте відвідування банку) після цього все-таки варто відвідати банк і отримати виписку, що підтверджує відсутність заборгованості після кредитної карти і її закриття.

Нижче будуть приведені два способи закриття карти :

  1. Закриття карти в онлайн-банкінгу. У сервісі Приват24 після входу в особистий кабінет зайти в розділ "Мої рахунки". Далі вибрати карту, яку треба закрити. Після цього в розділі "Управління картою" вибрати поле "Закриття карти" і "Подати заявку". Після цього система просить підтвердження операції, після чого повідомляється про успішне виконання закриття.
  2. Закриття карти у відділенні банку. Цей спосіб здійснюється за допомогою працівника банку. Дії із закриття карти виконуються після написання відповідної заяви і відсутності боргів по карті, переконатись у відсутності яких слід завчасно. Після проведення документального розірвання важливо простежити, щоб пластикова кредитна карта була знищена.