Федеріко Гіццоні, генеральний директор італійського банку прийняв рішення про відставку.

Керівництво цієї фінансової установи підтримало це рішення і оголосило про пошук його наступника.

Ф. Гіццоні і рада директорів "UniCredit" прийшли до спільного єдиного рішення відносно того, що банк потребує зміни керівника. Представники банку подякували Гіццоні за виконану роботу. Очікується, що він продовжить роботу в якості генерального директора до призначення наступника.

Можливими претендентами на посаду генерального директора "UniCredit" банка експерти рахують главу італійського відділення "Bank of America" Марко Мореллі, главу підрозділу "Deutsche Bank" Флавіо Валері, голову інвестиційного відділу "UBS Group" Андреа Орсеі, а також колишнього голову інвестиційного відділу "Unicredit" Жан-П’єра Муст’є.

Деяким чином, рішення змінити Гіццоні на посаді генерального директора було передбачуваним. Він зайняв цей пост у вересні 2010 року. За 6 років його керівництва акції банку втратили в ціні 76%.

У листопаді 2015 року Гіццоні запропонував план по оздоровленню, але частина інвесторів визнала його недостатньо амбітним, щоб повернути банку колишні позиції.

Експерт "Concentric Italy" Массіміліано Романо заявив "Bloomberg", що це цілком очікуваний крок з боку керівництва "UniCredit", тому що менеджмент не справляється з виниклими проблемами. Новий генеральний директор повинен буде прийняти рішучі кроки. Зокрема, продати частину активів, щоб добитися збільшення капіталу.

Група "UniСredit" була створена в 1998 році шляхом об'єднання груп "Unicredito" і "Credito Italiano", а також ряду регіональних банків. Головою ради директорів є Джузеппе Віта, який також очолює наглядову раду видавничого дому "Axel Springer".