Дуже багато фінансових установ рекламують "кредити на годину", спантеличуючи потенційних клієнтів банку.

Майбутнім позичальникам варто ретельно самостійно перевіряти переваги і недоліки банківських пропозицій, щоб не стати жертвою реклами.

"Кредит на годину" - варіант швидкого кредитування.

Зазвичай такі пропозиції від банку з'являються під час проведення акцій. Коли людина чує про такі привабливі за своєю суттю акції, необхідно не лише спиратися на почуте в рекламі, але і відвідати фінансову установу, щоб отримати повну і достовірну інформацію з першоджерела. Часто, зазначений в рекламі термін, зовсім не відповідає швидкості або простоті отримання кредиту. Далеко не завжди клієнти отримують гроші на руки через пару годин.

Занадто багато банків пропонують можливості миттєвого кредитування, це певний рекламний трюк, що свідчить не про якість сервісу, а про прагнення цієї фінансової установи притягнути найбільшу кількість клієнтів в одиницю часу. Звичайна заява потенційного позичальника на отримання швидкого кредиту розглядають 1-5 днів. Максимальна сума, що надається по таких кредитах, не перевищить 30-40 тисяч гривен. З клієнта цілком можуть зажадати такий же пакет документів, як і при "не швидких" кредитах. Без надання довідки про доходи, клієнт, швидше за все, отримає відмову на отримання кредиту.

Звичайно, можливий варіант, коли банк дійсно оформить кредит за годину-два і клієнт отримає гроші того ж дня. А якщо банки не устигають оформити кредит за пару годин, то пропонують якісь бонусні умови по кредиту.

Перш ніж бігти у банк за миттєвим кредитом, варто подзвонити до банківської установи і уточнити термін дії акції і необхідний пакет документів, особливості умов пропозиції. Розмір процентної ставки за такими кредитами зазвичай 25-27% річних.

Не варто довіряти усім оголошенням на стовпах, щоб не потрапити в справжню фінансову пастку, зв'язавшись з посередником, а не безпосередньо з фінансовою установою. Такі компанії зазвичай надають "швидкі" кредити по завищених процентних ставках (35-40% річних).

Варто відмітити, що швидке кредитування можливо тільки для споживчого кредитування, воно, до того ж, дуже невигідне.