Можуть з'явитися певні труднощі при спробі отримати декілька кредитів в різних банках.

Банки перевіряють не лише чистоту кредитної історії, але і кількість фактів звернення в інші банки. Одним з етапів перевірки клієнта є напрям запиту у бюро кредитних історій (БКИ). Банки, просячи інформацію про клієнта, дізнаються період і кількість запрошених відомостей по цьому позичальникові.

Банки не рахують звернення клієнта в різні кредитні організації чимось підозрілим. Клієнт має право вибирати прийнятні умови кредитування, природно звертатися в різні банки. Але звертатися при цьому потрібно розумно. Безрозсудне і часте звернення може привести до відмови в кредиті. На кількість запитів чіткі межі не встановлені, але можуть виникнути непотрібні питання при частих зверненнях.

Знання банком кількості кредитів у позичальника дозволяє оцінити співвідношення його платежів по наявних кредитах і доходу, а також зробити оцінку боргового навантаження. Банки підуть назустріч клієнтові, у якого хороша платоспроможність і його доходи дозволяють узяти додатковий кредит. Додатковим великим плюсом в отриманні кредиту можуть стати наявність позик в інших банках і позитивна кредитна історія по них.

Допустимим вважається такий випадок, коли у клієнта є всього за одним типом кредитів в декількох або одному банку, приміром: іпотека, споживчий кредит, кредитна карта, автокредит. Завдяки можливості замовлення кредитної карти через мережу інтернету, її замовлення стає не такою вже проблемою.

Будь-яке бажання втаїти погану кредитну історію або іншу важливу інформацію банки розцінюють як відмову клієнта від необхідної процедури надання усієї інформації. Відмова клієнта в наданні банку кредитної історії розцінюється украй підозріло, хоча може і не стати причинної у відмові видачі кредиту.

Рішення про те, чи варто розповісти або втаїти про наявні кредити в інших банках приймає сам позичальник. Перш ніж брати на себе відповідальність по декількох кредитах в різних банках одночасно, слід спочатку оцінювати свої фінансові можливості.