Особенности дополнительной карты онлайн от Приватбанка

ПриватБанк пропонує своїм клієнтам можливість переводити гроші своїм близьким, комісія залежить від виду карти. Особливості перекладу з карти на карту в ПриватБанку.

Сьогодні практично кожна людина має пластикову банківську карту від ПриватБанку. Це зручний і простий платіжний засіб. Однією з основних функцій таких карт, є можливість переводити гроші своїм близьким. Така опція дозволяє не відвідувати банківські організації і витрачати свій час. Все робиться в режимі онлайн.

Ця послуга дає можливість допомогти своєму другу або родичеві, коли їм потрібні грошові кошти. ПриватБанк пропонує своїм клієнтам таку послугу. Тепер для швидкого переказу рахунок з однієї карти на іншу досить лише мати доступ в Інтернет. При цьому переклад здійснюється з мінімальною комісією. Її рівень може складати половину відсотка до 1 відсотка від суми переказу. Конкретна величина комісії залежить від виду картки ПриватБанку і від суми готівкою, яку вирішите знімати у банкоматі.

Всього, банком випущені близько 16 мільйонів карт. Це означає, що майже кожен другий українець є утримувачем карти ПриватБанку.

Особливості переказу з карти на карту в ПриватБанку

Усі утримувачі таких карт отримують немало переваг. Це пояснюється декількома особливостями цієї послуги. До їх числа слід віднести:

  • переведену грошову суму завжди можна перевести у готівку у банкоматі ПриватБанку. В цьому випадку, не доведеться оплачувати комісію. А доступність безкоштовного переведення у готівку гарантується великою кількістю банкоматів. Вони встановлені в усіх міста і селищах;
  • по цій карті можливе отримання позики з лімітом до 75 000 гривень. Для отримання кредиту не треба надавати у банк майно у вигляді застави, не знадобляться поручителі. Це дуже зручно і робить таку пропозицію доступною для усіх. Оптимальний набір опцій мають такі карти, як Універсальна і Універсальна Голд;
  • можливий випуск іменних карт. Вони оснащуються чіпом, мають фотографію власника. На лицьовій стороні банківської карти вказується прізвище і ім'я утримувача. При цьому відображення цих даних повинне повністю співпадати і написанням імені і прізвища в закордонному паспорті;
  • найкращим варіантом буде отримання додаткової карти разом з основною. Нею зможе користуватися хтось з членів сім'ї. Таким чином, переказувати кошти між двома цими картами буде ще зручніше;
  • існують пропозиції і для підлітків, а також для дітей. Отримати карту Юніора можливо з 6 років. Їх видача допускається до 17-річного віку.

При цьому отримати ці банківські карти нескладно. Це можна зробити, звернувшись у відділення ПриватБанку або за допомогою інтернету. Для цього необхідно відправити електронну заявку, заповнивши просту форму на сайті банку. Якщо ПриватБанк вас не влаштовує, є великий вибір різних пропозицій по оформленню кредитних карт у банках України.