Альфа-Банк УА: Как за 5 мин заказать кредитную карту?

Як зробити кредитну карту Альфа-Банку України всього за 5 хвилин онлайн або можна зробити собі карту безпосередньо у банку.

В наші дні кредитна або просто банківська картка є дуже поширеним способом оплати. Можна зробити собі карту безпосередньо у банку, а можна зробити це онлайн. Саме тому більшість людей створюють і оновлюють карти видалено - використовуючи інтернет. Встає питання - як зробити це найбільш надійним і швидким? Відповідь проста - треба завести карту Альфа Банку УА, причому витративши лише 5 хвилин.

Що це таке? Альфа-банк УА - це ліцензійний сайт Альфа Банка України. Цей банк є популярним на території країни, тому що дає можливість через інтернет реєструвати кредитні картки і брати кредитні позики. Варто відмітити, що Альфа Банк України надає найбільшу "стелю" кредиту серед усіх онлайн-банків України. Ліміт складає 20000 гривень. Жоден інший банк України не готовий надати своїм клієнтам таку суму.

Бонуси при замовленні кредитної карти Альфа Банк через інтернет.

1. Найголовніша перевага - це сама онлайн кредитка. Користувачі Альфа Банку можуть оформити карту, використовуючи інтернет. При замовленні можна настроїти усі опції і забронювати доставку карти на роботу або безпосередньо на місце проживання. Так само усіма фінансами можна управляти через мережу, знаходячись у власному онлайн-кабінеті.

2. Кредитка Альфа Банку надає величезний спектр магазинів і інтернет-магазинів не лише в Україні, але і по всьому світу в яких ви зможете оплачувати покупки. Більше того, існують різні типи кредитних карт, залежно від яких у вас будуть бонуси і знижки на різні продукти.

Кредитная карта Альфа-Банка

3.Вы можете зберігати ваші гроші завжди поруч і користуватися ними у будь-який момент, тому що кредитну карту Альфа Банку є опція використати просто як мобільний гаманець. Не варто забувати, що банк платитиме і нараховуватиме відсотки виходячи із залишку засобів на вашу банківську карту.

4.Якщо дуже необхідно, у вас є можливість узяти кредитні позики онлайн до 20000 гривень. Приємним бонусом буде те, що перші 55 днів є безвідсотковими.

5.При оплаті картою Альфа Банку ви підтримуєте в першу чергу українських дітей. Кожні 10 гривень при оплаті кредитною картою типу Visa від Альфа Банка України відраховуються в допомогу соціальним центрам України, а так на користь незаможних і багатодітних українських сімей.

Як оформити кредитну карту Альфа Банка України онлайн.

Немає нічого складно, щоб замовити кредитку в Альфа Банку України. Знадобиться всього 5 хвилин. На сайті банку натисніть на кнопку “оформити”. Потім, занесіть усі необхідні дані в анкету. Не забудьте вибрати тип кредитної карти, який вас цікавить. І всього два:

1.Голд Максимум плюс Готівка. Такий тип карти дозволяє знімати готівку використовуючи будь-який банкомат України абсолютно без комісії.

2.Голд Максимум. Такий тип карти має на увазі пільговий кредитний план на перші 55 днів. У цей період будуть відсутні відсотки