Кредиты наличными - как оформить заявку через интернет

На сьогодні, кредити готівкою через інтернет є швидкою фінансовою підтримкою населенню, яке має якісь проблеми з грошовим питанням.

Одним з головних мінусів таких позик (кредити готівкою) є велика процентна ставка, але це компенсується швидкістю видачі подібних кредитів, а також невеликою кількістю документів, які потрібні для оформлення, - паспорт і ідентифікаційний номер платника (ІПН) податків. Подібні кредити, зазвичай, варіюються в межах 10000 гривень, терміни видачі кредиту - від декількох днів до декількох місяців. Існує декілька типів подібних позик (кредитів готівкою):

  1. Термінові кредити;
  2. Банківські кредити.

У тому випадку, якщо ви потребуєте грошей прямо зараз, то кращий варіант - зайняти у друзів або родичів. Якщо ви не маєте подібної можливості, то ви можете попрямувати в мікрофінансову компанію для отримання невеликого кредиту.

оформляйте заявку на кредит через интернет

Компанії, що видають кредити готівкою в Україні

Існує безліч мікрофінансових компаній, проте не усім варто довіряти. Нижче будуть написані ті компанії, що займаються подібними кредитами, які надійні і перевірені часом. Додаткову інформацію по кредитуванню ви можете подивитися на сайті банку. Кредит готівкою ви можете оформити у відділенні компанії або через її сайт.

Мікрокредити через банк

Також, деякі банки України теж пропонують мікрофінансування. Найпопулярнішими з них є: Приватбанк, Альфа-Банк Украины, Ідея банк та ін. Оформити заявку ви можете, як у відділенні банку, так і через інтернет. Для оформлення кредиту через банк вам не знадобляться додаткові витрати. Вам необхідно буде залишити заявку на сайті. Через деякий час з вами на зв'язок вийде менеджер. З ним ви домовитеся про зустріч і про деякі нюанси договору, що укладається. Плюсами цього кредиту є велика сума кредиту (до 200000 грн), а також нижча процентна ставка, проте у такого кредиту є свої мінуси: для оформлення цього кредиту вам знадобиться велика кількість документів, а термін оформлення подібного кредиту може досягати тижня.