Берем кредит через интернет в Манивео или CCloan

Розглянемо інтернет-кредит онлайн на карту за допомогою компаній CCloan або Манівео.

Оформлення кредиту за допомогою інтернету є найзручнішим і доступнішим видом термінового кредитування як в Україні, так і в інших країнах. Термінова позика - це дуже швидка і в якомусь роді екстрена допомога фінансового плану, обов'язковими атрибутами якої є банківська карта і доступ до мережі інтернет. Серед величезного вибору компаній які працюють в сфері онлайн кредитування, істотно виділяються дві організації: MoneyVeo і CCloan.

Отримання кредиту на карту і вибір відповідного кредиту

Процес отримання кредиту на карту дуже простий і єдине що для цього треба - пройти по посиланню найпривабливішого для вас кредитного продукту, вибрати потрібну суму, кредитний термін і заповнити анкету, таким чином подаючи заявку на кредит. Заявки кредитів і позик, що поступають, обробляються протягом декількох хвилин і не перевищують 20 хвилин, після чого гроші поступлять на вказану вами карту.

Вибір відповідного кредиту

Порівняно з умовами, що надаються, від лідера експрес-кредитування на території України - Манівео, що відносно нещодавно дебютував на українському ринку, але далеко не новачок на ринку, компанія CCloan надає схожі послуги. Як приклад, максимальна сума кредитування складає 10 000 гривень, а термін кредитування триває до 30 днів. Також обидві компанії видають кредити на банківські карти за допомогою інтернету, тим самим даючи можливість клієнтам навіть не виходити з будинку. Крім того, для обох характерна простота і зручність у видачі і погашенні кредиту.

Оформить ередит онлайн на карту просто

Відмінності в кредитних програмах Манівео і ССлоан

Якщо порівнювати кредитні умови двох компаній, то можна виявити що у першої видача кредитів розпочинається з 18 років, тоді як ССлоан тільки з 21 року. Перший кредит в Moneyveo дещо більше і складає від 50 до 3000 гривень. Користуючись послугами Манівео, користувач може вибрати період аж до 30 днів, із сплатою за нього. У разі ССлоан, вибираються тільки ті дні, які кратні п'яти. У обох компаніях проводяться акції, використовуючи різний підхід до клієнтів, на зразок розіграшів мобільних телефонів у ССлоан або знижки для нових клієнтів у Манівео. У обох фінансових програм є безліч своїх особливих пропозицій, якими рекомендується обов'язково скористатися, оскільки вартість кредиту буде відносно велика у обох. Наприклад при кредиті на 1000 гривень на 30 днів за умови, що це ваш перший кредит, вартість послуг Манівео обійдеться в 6 гривень, а у ССлоун 3 гривні.

Варто згадати, що ці цифри не враховують ті численні бонуси, знижки і пропозиції від обох компаній, які значно здешевлюють ваш кредит. Тому необхідно з особливою увагою вивчити договори і правила кредитування, порівнювати кредити і використати усі доступні акції. Також варто приділити увагу призначеним для користувача коментарям.