CreditOn, MyCredit, Євро Гроші

Отримання онлайн кредитів на карту - новий вид кредитів для України. Велика кількість гравців на фінансовому ринку диктує свої правила.

Все більшу популярність починають набирати сервіси, що робить послуги з видачі кредитів на карту. Кількість кредитних програм від різних компаній постійно росте. До найбільш відомих відносять CCloan, Компаньйон Фінанс і Moneyveo. Серед абсолютно нових гравців на ринку мікрокредитування, які видають гроші без запоруки або документів тих, що підтверджують платоспроможність гідні уваги:

CreditOn: кредит онлайн на карту

CreditOn: кредит онлайн на карту

CreditOn Україна – сервіс пропонує до 15000 гривень. Час оформлення - не більше 15 хвилин. Зарахування грошових коштів - на карту клієнта в режимі онлайн. Декілька слів детальніше про умови кредитної програми :

  1. Для нових і постійних клієнтів сума кредитної позики не повинна перевищувати 15000 гривень.
  2. По термінах кредитування : клієнт може оформити кредит на термін до 1 го дня і дістає можливість продовження на 10 днів, причому необмежену кількість разів. При цьому треба сплатити відсотки тільки за користування кредитними коштами за термін що пройшов до дня продовження.
  3. CreditOn стежить за ринком МФК і встановлює відсоток - до 1.9% на день. Нині - діє акційна знижка від 5% до 25% на суму процентної ставки. При простроченнікредиту - ставка збільшується на 1%.

Євро Гроші: кредит онлайн на карту

Євро Гроші: кредит онлайн на карту

Євро Гроші Україна – ця кредитна організація також може віднести до себе в плюси миттєве (15 хв) оформлення позики на карту. Суми мають наступні діапазони: для постійних клієнтів - до 7000 гривень, а для абсолютно нових клієнтів - 1500.Ключовими моментами в отриманні кредиту за цією програмою є:

  1. Термін кредитування складає до 30 днів - постійним клієнтам і новим клієнтам.
  2. Вартість позик при оформленні при заповненні онлайн - 2% надень, за відсутності комісії за сам процес оформлення.

MyCredit: кредит онлайн на карту

MyCredit: кредит онлайн на карту

MyCredit Україна – ще один яскравий новачок на ринку мікрокредитування з оформленням на карту. Умови пропонуються також оптимальні і місткі за змістом. Час видачі позики практично моментальний, зручність оформлення в онлайн-режимі, без поручителів і довідок про доходи. Основні умови програм наступні:

1. Постійний клієнт-позичальник може претендувати на суму до 30000 гривень. Для тих, хто робить це уперше, сума складає 3000 гривень.

2. Сам термін кредитування від 1 до 35 днів. Є можливість вибору як певної позикової суми, так і самого терміну кредиту.

3. Процентна ставка - 1.1% на добу, плата за оформлення і інші комісії за видачу не передбачені.

Основні правила оформлення кредиту онлайн із зарахуванням на карту:

Уважно вивчайте будь-яку вподобану вам кредитну програму, прочитайте відгуки позичальників про неї, детально ознайомтеся з усіма умовами - погашення і позики засобів. Порівнюйте умови з умовами інших компаній, наприклад, Просто Займ і Капуста у кишені. Зверніться в службу онлайн-підтримки, якщо ви чогось не зрозуміли. Зазвичай така служба завжди є присутньою на сайтах МФ організацій.