Попит на мікрокредити в Україні останнім часом сильно виріс. Онлайн кредитування користується особливою популярністю. Пов'язано це з простим і зручним механізмом.

В Украине сейчас около 100 компаній, які надають мікропозики через Інтернет-ресурси. У них є деякі загальні риси. Точка відправлення для роботи з клієнтами - онлайн заявка на кредит. Але і в механізмі обробки запиту, і в процедурі видачі коштів принципово важливі відмінності.

Мікрофінансові компанії у своїй роботі використовують три основні способи по обслуговуванню клієнтів : повне переміщення процесу оформлення кредиту в Інтернет, заповнення заявки і її схвалення проводять через Інтернет, а засоби видають готівкою при особистому відвідуванні відділення; через сайт подають коротку заявку на кредитування онлайн.

У кожного варіанту є свої особливості. Найбільш зручним є перший спосіб, але для його використання потрібна наявність банківської карти. Якщо у Вас її немає, то знадобиться або завести, або скористатися послугами компанії, яка видає кредити і готівкою. Але доведеться тоді кудись їхати за грошима, що не завжди зручно. Загалом, все залежить від Вашого вибору. Список організацій що пропонують свої послуги у сфері мікропозик: CCloan, MoneyVeo, CreditOn, MyCredit та ін.

При оформленні онлайн заявки на кредитуванні на першому етапі Вас попросять оформити заявку на отримання кредиту.

Найчастіше, в ній близько 20-25 пунктів. Обов'язковими складовими, графами, які є у будь-якій заявці, є дата народження, місце проживання, контактна інформація, ідентифікаційний код, паспортні дані, питання про Вашу освіту і сімейний стан, наявності кредитів і інше.

В середньому, заповнення заявки займає 8-10 хвилин. Але заповнити її необхідно один раз. При подальшому зверненні буде досить зайти у свій Особистий кабінет, відправити запит, щоб отримати новий кредит. Особисті дані збережуться. А, якщо щось у Вашому житті змінилося, в готові анкетні дані у будь-який час можливе внесення змін.