Більшість кредитних компаній у момент реклами говорять про те, що вперше можна узяти кредит в онлайн режимі досить велику суму. Як показує практика, це трохи не так, тільки постійні користувачі можуть отримувати великі суми.

В першу чергу це ті користувачі, які вже брали певну суму і виплатили борг. А ось що стосується клієнтів, які вирішилися, на таку процедуру не вперше можуть отримувати суми не такі великі, але все одно це будуть досить пристойні гроші.

У цій статті про перший займ на карту онлайн, ми спробуємо трохи розібратися з сумами, які ви зможете отримати в позику вперше. А також, в яких банках ви зможете здійснити таку процедуру.

  • якщо для кредиту вас цікавить сума біля 5000 гривень, ви зможете отримати такі гроші на декількох програмах українських представників кредитного ринку. Наприклад, програма CreditUp - характерною особливістю є те, що такі програми спеціалізуються на найшвидших кредитах. На початку цього року вони трохи підняли суму першого кредиту з 1000 до 10000 гривень. У програмі Євро Гроші ви також зможете отримати таку суму на простих умовах і з досить легким оформленням заявки.
  • що стосується суми більше, наприклад 10000 гривень, то можна отримати гроші по таких програмах як CCloan, MoneyBoom. Є і ще одна програма, яка може надати вам таку суму навіть з не дуже хорошою кредитною історією. Це досить популярна програма в Україні - UltraCash.
  • у тому разі якщо вас цікавить сума в області 15000 гривень, тоді можна звернутися по допомогу в онлайн-сервіс Капуста у кишені.
  • кредити з лімітом до 5000 гривень вперше можна отримати також на багатьох онлайн програмах позик. Це знамениті компанії, програми, а також і нові представники ринку, такі як МаніВео, Credit 365 та MyCredit. Що стосується останнього варіанту, то це компанія є досить нова, але ж успішно себе вже зарекомендувала серед компаній по мікрокредитах.

Не варто також забувати і про ті компанії, які не обмежують своїх клієнтів в першій онлайн позиці. Так, та такі теж існують. За умовами видачі позики встановлюється максимальна сума онлайн позики, яку клієнтові можуть надати. Але здійснюється такий процес тільки після вивчення усіх даних і заявки клієнта.

Наприклад, програма CreditOn може надати суму в 15000 гривень, а ось Ваша Готівочка и Швидкозайм суму в 10000 гривень.

Усі компанії які ми сьогодні згадували, приймають заявки від клієнтів впродовж декількох хвилин. Якщо з вашими даними немає жодних проблем, ви зможете отримати гроші на вашу кредитну карту.