Взять займ через интернет на банковскую карту

Позики через інтернет, на банківську карту в Україні - це нова послуга, яка з'явилася нещодавно і раніше була відома малому колу осіб. Вона дозволить узяти у позику, невелику суму грошей, для вирішення короткочасних фінансових труднощів.

Позики через інтернет мають свої переваги:

 1. Простота оформлення
 2. Мінімальні вимоги до позичальника

Якщо ви берете кредит - означає купуєте гроші. Середні ставки на мікро кредити по РФ, складають 1-2% за день. Оцінюйте ставку, як вартість грошей. Якщо процентна ставка складає 1.3 %. Узявши 1000 гривень на день, ви повинні будите сплатити 13 гривень. Така вартість адекватна і включає усі ризики, у тому числі ризик неповернення коштів.

 займ через интернет на банковскую карту

Кредити готівкою або онлайн кредит на карту?

Раніше, найпопулярнішими, були кредити готівкою. Які видаються у відділеннях МФО. В цьому випадку, потрібно наймінімальніший набір документів, але позичальникові треба знайти найближче відділення МФО. Останнім часом, у них з'явилася можливість, отримати схвалення через інтернет, а далі, забрати гроші у відділенні.

Найпростішим, зручнішим і мало витратним за часом, є - кредит онлайн на карту. Завдяки такому сервісу, клієнт може отримати кошти з будь-якого місця, де є інтернет. У більності випадків, це важливий чинник, в рішеннях короткочасних фінансових проблем. У такому разі, позикові гроші, будуть надіслані вам на банківську карту.

Алгоритм отримання такого кредиту через інтернет на карту простий:

 1. Клієнт повинен зареєструвати особистий кабінет
 2. Вибрати суму
 3. Вказати термін кредиту
 4. Погодитися з умовами кредитування
 5. Отримати кошти

Найкрупнішими компаніями є:

 1. Манівео (Moneyveo.ua)
 2. ССлоан (CCLoan.ua)
 3. Євро Гроші (EuroGroshi)

Найголовніша перевага - це швидкість оформлення, видача з мінімальною кількістю документів.

Вам знадобляться:

 • Паспорт
 • ІПН

Увесь процес проходить через інтернет, а отже у будь-якому зручному для вас місці. Інтернет позики, можуть бути вигідніші, якщо користуватися акційними пропозиціями.

Сума від двох, до трьох тисяч гривень. Під ставку 0.01 - 0.02 % на день.