Мікрофінансова організація "Moneyveo" є однією з найбільш престижних і надійних у сфері надання послуг мікрокредитування. Тому на її прикладі ознайомимося з тим, як розібратися з сайтом, щоб оформлення кредиту не було складним.

Передусім, потрібна реєстрація на сайті і створення Особистого кабінету. Займе цей процес не більше декількох хвилин, але він надзвичайно важливий для користувача. Від тих даних, які людина внесе в анкету при реєстрації, залежить безпосередньо, чи нададуть йому засоби в кредит. Вже на етапі заповнення анкети у користувачів можуть виникнути деякі питання.

Частіше, звичайно, користувачі сервісу реєструються на сайті, коли вже виникли фінансові труднощі. Деякі завчасно реєструються, а кредит оформляють пізніше, коли в нім з'являється необхідність.

Як зареєструватися заздалегідь? Внесіть в кредитному калькуляторі будь-яку суму грошей. Наприклад, тисячу гривен. Зверніть увагу на те, що для нових користувачів буває максимальна сума кредиту. У "Moneyveo" це 3 тисячі гривень.

Далі встановіть період кредитування, натисніть кнопку "Отримати кредит".

Внесіть особисті дані в анкету, що з'явилася. Для реєстрації потрібне заповнення 5 з 6 вкладок анкети. І все - ви користувач сервісу, у Вас з'являється Особистий кабінет.

Коли з'явиться необхідність отримання додаткових коштів, Вам не потрібно буде витрачати час на анкету.

Останню сторінку (№6) анкети ("Підтвердження введених даних") користувач заповнює вже при отриманні коштів. Для цього необхідно увійти до Особистого кабінету, вибрати вкладку "Стан кредиту", визначити суму, період кредитування, натиснути кнопку "Отримати кредит". Оформлення позики завершене.