Життя щедре на сюрпризи, і не завжди приємні. Трапляються моменти, коли в кишенях порожнеча, а гроші потрібні і терміново. При цьому зовсім немає часу або можливості піти до фінансової установи. З цієї ситуації є вихід - кредит-онлайн.

Передусім, в голову приходить: можна звернутися у банк. Багато людей користуються послугами цих фінансових установ. Але видача позик у нас займає багато часу, проводиться ґрунтовна перевірка платоспроможності позичальника.

Система перевірки при цьому стала жорсткіша із-за погіршення економічної ситуації. Практично нереально отримати кредит у банку, якщо не оформлена офіційна зарплата, немає стабільного доходу, відсутні поручителі і заставне майно.

У розвинених благополучних країнах менеджери навіть практикують співпрацю з школярами. Це не виключення, а швидше норма в соціальному житті.

В Україні не усі відповідають переліку вимог банків, тому треба шукати інші виходи з ситуації, що склалася.

Одним з виходів є звернення в мікрофінансові організації (МФО).

Послуга кредитування в таких організаціях з'явилася в Україні не більше ніж 5 років тому, але вже завоювала довіру громадян, тільки набирає оберти і популярність. Все більше людей звертаються за кредитом не у банки, а в МФО. Головними причинами є мінімальні вимоги для подання заявки, успішне перерахування позики на банківську карту у будь-який час, відсутність необхідності особисто приходити у відділення і оформляти позики.

Оформлення запиту здійснюється через сайт компанії. Якщо менеджер прийме позитивне рішення, то кредитні кошти перекладають на карту в найкоротші терміни.

При виникненні потреби в швидкій позиці, можна звернутися у будь-який престижний сервіс по миттєвому мікрокредитуванню ("MoneyVeo", "ccloan", "crediton", "Ultracash", "Mycredit", "Moneyboom", "Ваша готівочка", "Капуста у кишені", "Компаньйон Фінанс", "Швидкозайм" і так далі).