Будучи одним з перших великих комерційних приватних банків, Приватбанк був офіційно зареєстрований в середині березня 1992 року. Першим головою його правління став Сергій Тігіпко.

Вже до 1996 року банк став членом міжнародної платіжної системи і почав випуск пластикових карт. Не зупинившись на цьому, в 1997 році ПриватБанк Україна першим серед банків пострадянського простору став дійсним членом міжнародної платіжної системи Еurорау.

Одне з найбільш значних змін сталося в 2009 році: 30 квітня збори акціонерів ухвалили змінити тип акціонерного товариства. Якщо раніше воно було закритим, то далі банк почав іменуватися публічним акціонерним товариством.Мережа відділень банку, що динамічно розвивається, усередині країни поступово перетворилася на одну з найбільш великих. ПриватБанк зробив все, щоб стати дійсно надійним, зручним і доступним. Паралельно з цим активно велася робота над зовнішньою частиною мережі - так, першим серед вітчизняних банків зарубіжна філія відкрила також ПриватБанк. Відділення на Кіпрі розпочали роботу з 1999 року.

Такий динамічний розвиток не залишився непоміченим - міжнародні фінансові видання не раз присуджували ПриватБанку звання "Банку року" в Україні. Так, званняThe Bank of Year PrivatBank отримаввіджурналівThe Banker іEuromoney, азаверсієюGlobal Finance, банк лідирував навіть декілька років підряд.

Банк "ПриватБанк Україна" в числах

  • За даними опитувань, майже чверть населення країни (23,3% українців) вважають ПриватБанк найпривабливішим з усіх установ, доступних на ринку банківських послуг.
  • У будь-якому з відділень банку клієнтові доступний асортимент з приблизно 150 видів різноманітних послуг. Це споживче кредитування, вкладні операції, переказ грошей і багато що іншого.
  • Приблизно 1,5 млн чоловік отримує тут пенсію, страхові або інші соціальні виплати.
  • Майже 30% вкладників України розмістили кошти саме тут.
  • Грошові перекази через відділення ПриватБанку здійснює приблизно 28% громадян України.
  • З тією або іншою метою поточний рахунок тут відкрили 35% українців.
  • Кількість філій, відкритих в різних містах країни, давно перевищила 3 тисячі.
  • 40% пластикових карт, емітованих українськими банками, випущені саме ПриватБанком. На сьогодні це складає приблизно 18,5 млн одиниць.
  • До послуг клієнтів банку - майже сім тисяч банкоматів, які роблять операції з пластиковими картами простими і доступними у будь-який час доби.

"ПриватБанк Україна" і сучасні технології

Піклуючись про комфорт клієнтів, ПриватБанк прагне по максимуму використати досягнення сучасної науки. Так, одним з перших він запропонував клієнтам послуги інтернет-банкінгу, а також GSM- банкінгу, і зробив можливим проведення деяких операцій (зокрема покупок) безпосередньо через мережу банкоматів.

Останніми роками швидкий розвиток комп'ютерної сфери дав значній частині населення якісний і постійний доступ в мережу Інтернет. Приватбанк відгукнувся на це створенням зручної і надійної системи, відомої як "Приват24". У особистому кабінеті клієнт може у будь-який час доби проводити операції з коштами на рахунку, контролювати їх рух, оформляти кредити і багато що іншого.

Офіційний сайт ПриватБанку дає можливість будь-якому клієнтові швидко отримати доступ до більшості видів послуг, що надаються банком, поставити питання, що цікавить, в режимі онлайн, а також отримати офіційні дані відносно роботи банку в тій або іншій області.