В Україні все зростає популярність споживчого кредитування. Пов'язано це з можливою швидкістю видачі грошей та із зручністю.

Не даремно наші співгромадяни вибирають такі фінансові установи, де можна просто узяти гроші, нікуди не відлучаючись з будинку або з роботи.

До лютого минулого року банки України видали майже мільйон кредитів. Тобто українці активно користуються банківськими послугами. Але це лише тому, що не усі знають, де можна узяти кредит без довідки про доходи і не згаяти час.

У споживача на сьогодні є можливість скористатися кредитуванням і не надавати заставу і поручителів. Це, поза сумнівом, плюс. Не у кожного є друзі, родичі, знайомі, які будуть готові виступити в ролі відповідальної за позичальника особи. Та і не кожну людину затвердять в ролі позичальника. Випадки прострочення і невиплати кредитів, що почастішали, роблять ситуацію тільки гостріше.

Онлайн кредитування своїм поширенням і безперервною популярністю зобов'язане розширенням можливостей послуг інтернет-банкінгу. Відмінною рисою позик оформлених через Інтернет є швидкість і відлагоджений механізм отримання кредиту на банківську картку без довідок.

Для того, щоб отримати бажану суму, необхідно заповнити в онлайн режимі анкету. Вона представлена безпосередньо на Інтернет-ресурсі конкретної фінансової установи або спеціалізованого сервісу. Поля анкети можуть відрізнятися на різних ресурсах, але вони завжди включають ПІБ, вік, паспортні дані, рід роботи і відповідні умови кредитування. Позичальникові необхідно почекати не більше за півгодини, як правило.

Перевірка анкети є чітким механізмом. Під час перевірки оцінюють коректність внесених даних, оцінюють кредитну історію клієнта і тут же приймають рішення про видачу швидкого кредиту.