Кредити стали звичною річчю і невід'ємною частиною життя багатьох.

Не в усіх людей є можливість і час для походів у банк за кредитами. На виручку в даному випадку приходять онлайн кредити, у яких є свої мінуси, і немало плюсів.

Суть кредитування онлайн та ж, що і у звичайних споживчих кредитів. Людина подає заявку на отримання грошей, її розглядають, у разі позитивного рішення, видають гроші під певний відсоток на певний термін. Досить часто такі кредити беруть для просування бізнесу. Вони не вимагають надання довідок про доходи, поручителів.

Негативною особливістю онлайн кредитів є те, що терміни повернення значно менші, ніж у банках, а відсоток при цьому - більше.

Через Інтернет можна оформити кредит готівкою або на карту. Переваги отримання кредиту на карту полягають в повній відсутності необхідності хоч на якомусь етапі оформлення кредиту приходити в кредитну організацію і швидшому отриманні грошей. Вони можуть поступити на карту вже через декілька хвилин після підтвердження заявки.

Кредит готівкою сподобається тим, хто цінує надійність, безпеку і традиції. Тим людям буде приємно зайвий раз приїхати в кредитну організацію за грошима, поспілкуватися з фінансовим консультантом, це принесе упевненість.

Як вже було сказано вище, довідку про доходи не потрібно. Насправді з документів знадобляться тільки відомості паспорту і індивідуальний податковий номер. Не треба додатково витрачати час, відпрошуватися з роботи, щоб зібрати необхідний пакет документів.

У банках досить часто, щоб узяти кредит, потрібний поручитель. З цим можуть виникнути складнощі, якщо немає людей, готових поручитися, ризикнути своїм майном. Крім того, клієнти, що оформляють кредит, часто мислять традиційно, і соромляться розповідати знайомим, що оформляють кредит.