Відношення споживачів до кредитування змінилося у зв'язку з можливістю отримання позик в інтернеті. Тепер кредитування здається простіше і доступніше.

Проблеми з недоліком фінансів вирішуються за декілька хвилин. Не вимагається багато часу для отримання кредиту онлайн.

Першим і головним кроком користувача є заявка з вказівкою потрібної суми. Відправляти її варто через сайт компанії. Подальші етапи займають не більше декількох хвилин.

Уперше в Україні така можливість стала доступна близько 5 років тому. Відтоді ринок експрес-кредитування почав розвиватися нестримно.

Для того, щоб скористатися послугами сервісу, знадобиться надання онлайн заявки на отримання кредиту (туди необхідно внести свої особисті дані), електронної пошти, телефону, особистої банківської карти, на яку Ви отримаєте кошти.

Перше звернення в сервіс зазвичай займає до 15 хвилин. Велика їх частина йде на заповнення анкети користувачем. Обробка подальших звернень відбувається за пару хвилин.

Після відправлення і схвалення заявки, отримання кредиту і його використанню за призначенням, наступним завданням є погашення позики. З метою надання максимально комфортного сервісу, кредити можна повертати декількома методами: на сайті через особистий кабінет, через касу будь-якого банку, за допомогою терміналу самообслуговування.

Велике значення в мікрокредитуванні грає своєчасна оплата позик. Призначені вони для того, щоб вирішувати невідкладні потреби. Використати їх упродовж тривалого часу не можна. Своєчасно оплачуючи, людина зберігає рейтинг і хорошу кредитну історію. Компанія, зі свого боку, отримує добросовісного і надійного клієнта.

Є багато способів погашення позик. Вони дають користувачеві сервісу можливість своєчасного внесення коштів незалежно від його місця перебування. Якщо в даний момент клієнтові недоступний один спосіб, у нього є можливість скористатися іншими варіантами.