Найчастіше грошей потребують ті категорії населення, у яких немає офіційного працевлаштування. Студенти - не виключення. Але якраз їм оформити кредит не так просто.

Банки дуже вимогливі до осіб, у яких немає постійного джерела доходу, який оформлений офіційно. У багатьох банківських установах є офіційні або неофіційні обмеження по мінімальному віку позичальників, що ще більше обмежує вибір студентам. Умови кредитування для цієї категорії населення жорсткіші, ніж для інших клієнтів. Це посилює і так непросту ситуацію - оформлення кредиту, чим ставить студентів України у безвихідь.

Студенти, тим часом, потребують фінансової підтримки більше, ніж працевлаштовані категорії населення. Постійні витрату на роздрук, перший досвід самостійного планування бюджету, активне дозвілля поза університетськими стінами - усе це вимагає грошових витрат.

У великих банках допомогу шукати не варто. Ці фінансові установи вимагають надання довідки про доходи. Студенту її ніде отримати. Для оформлення освітнього кредиту знадобиться все одно звертатися до батьків, оскільки потрібно їх порука, і процедура оформлення затягнута. Звернення в мікрофінансову організацію (МФО), таким чином, стає оптимальні рішенням усіх проблем. Гроші там можна узяти в кредит швидко і без зайвої тяганини з документами.

Звичайно, у вир кидатися не варто. Вибирати МФО-кредитора необхідно зважено і обачливо. Слід проявити особливу відповідальність, вибравши з безлічі організацій ті, у яких відмінна репутація. А для того, щоб надалі не виникло жодних проблем з поверненням боргу, необхідно заздалегідь чітко визначитися з конкретною сумою грошей, яка потрібна.