Однією з категорій людей, що страждають низьким рівнем матеріального забезпечення, є студенти. Їх потреба в послугах кредитування дуже велика, але не кожен має шанс удостоїтися привілею банку і отримати позитивне рішення по заявці на кредит.

Особливо гостро недолік коштів відчувають молоді люди, які заявляють про себе як про дорослих і незалежних осіб, здатних вирішувати свої проблеми самостійно. Часто такі люди народжуються в глибинці, в звичайній сім'ї, і після закінчення школи від'їжджають в місто починати нове, доросле і успішне життя. У набутих умовах мешкання окрім амбіцій і грандіозних планів на майбутнє їх чекає потреба в грошових коштах. Щомісячна плата за орендовану жилплощу, регулярна потреба в купівлі їжі, оплаті навчання, - на усе це потрібні гроші, а просити у батьків соромно і неправильно. У обставинах, що склалися, кожен студент приходить до думки законного відшукання джерела грошових коштів. Одним із способів вирішення цієї проблеми є узяття кредиту студентам.

У питанні узяття кредиту наявний у студента статус грає проти нього. Так, він досяг повноліття, і має цивільне право самостійно нести відповідальність за усіма досконалими фінансовими операціями. Але є і безліч обставин, які позиціонують студента як ризикованого позичальника, - ця відсутність трудового стажу, стабільного доходу, постійного місця роботи, а в деяких випадках - відсутність поручителя і майна для застави.

Кредитні програми багатьох банків в цілях власної безпеки відразу відкидають цю категорію громадян, відносячи її до категорії неблагонадійних платників. Вірогідність узяття кредиту по програмах мікрокредитування через онлайн-ресурси набагато вище. Тут виключена необхідність надання переліку документів, потрібних банку. Для оформлення кредиту онлайн достатня наявність паспорта, інд. коду, мобільного телефону і іменної банківської карти. Але при цьому не варто забувати, що відсотки в даному випадку нараховуються щодня, і чим довше діятиме договір, тим менше вигоди отримає позичальник.