Якість життя людини безпосередньо залежить від його фінансового забезпечення. Підтвердженням цьому служить виникаюча потреба в додатковому фінансуванні на певних етапах свого життя - здобуття освіти, купівля квартири, лікування, поїздка у відпустку. Існує ціла безліч способів вирішення проблеми нестачі грошей, з яких виділяють 10 найпопулярніших.

1. Звернення по допомогу до рідних і близького кола друзів. Один із способів вирішення матеріальних проблем, що часто зустрічаються, - заручитися підтримкою батьків, сестер або братів, близьких друзів. Даний випадок виключає вірогідність узяття боргу під відсоток і відмови у відстроченні.

2. Користування банківськими послугами кредитування. Бути упевненим в тому, що банк задовольнить ваші запити і видасть кредит, може не кожен і не завжди. При цьому способі добування грошей варто запастися необхідною кількістю документів, що підтверджують власну платоспроможність в якості позичальника і забезпечити себе бездоганною кредитною історією.

3. Оформлення кредиту онлайн в МФО. Вагомою перевагою цього способу над усіма вищепереліченими є його зручність і швидкість. Цей вид кредиту не припускає довгих взаємовідносин і оформляється на строк до 30 днів, що дозволить екстрено стабілізувати своє фінансове положення і не перебудовувати свій нормальний життєвий ритм під довгострокові зобов'язання виплат відсотків.

4. Підробка. З метою витримати період відсутності грошовим засобів до моменту видачі зарплати, люди часто прибігають до разових підробок. Враховуючи низький попит цього виду діяльності на ринку праці, щоб відшукати необхідну вакансію знадобиться немало часу.

5. Стягнення боргу. При проблемі нестачі грошей багато хто згадує про боржників, що вчасно не віддали обіцяну позику. Цей метод не завжди ефективний з причини високої вірогідності знаходження боржника в аналогічному матеріальному становищі.

6. Користування послугами ломбарду. Цей варіант вирішення проблеми передбачає запоруку коштовностей під високий відсоток. Надалі, щоб повернути закладену цінність, людина знову зіткнеться з необхідністю відшукування грошових коштів.

7. Виставляння речей на продаж. Проблема нестачі невеликої суми може бути розв'язана продажем речей, виставлених в якості товару на популярних інтернет сайтах. Цей спосіб рішення залежатиме від попиту на річ і доступності за ціною.

8. Здача нерухомості в оренду. Цей варіант підходить власникам порожніх гаражів, квартир, дач і т.д., що є нечастим випадком, але може стати довгостроковим джерелом поповнення бюджету.

9. Надання послуг донорства. Необхідною вимогою для здійснення донорства є бездоганний стан здоров'я і обмежена періодичність здійснення цієї операції.

10. Отримання виграшу в лотерею. Даний випадок збагачення рідко зустрічається, і є сумнівним способом отримання швидких грошей, але багато любителів азарту прибігають і до цього способу.