Кредитування в МФО, зокрема кредит онлайн останнім часом став мати великий попит при рішенні життєвих проблем. Кредитні програми МФО на відміну від банківських більш лояльні, але навіть при кредитуванні онлайн можна отримати відмову.

Головними причинами відмови МФО є:

  1. Вікова категорія позичальника. Пороговими категоріями позичальників є студенти і пенсіонери. Кредит можуть узяти молоді люди в повнолітньому віці і пенсіонери до 60 років. При виборі кредитної програми слід ознайомитися з вимогами до віку.
  2. Період кредитування і сума по кредиту. Для визначення кредитоспроможності клієнта порівнюются величина його регулярного доходу з сумою кредиту і щомісячними зобов'язаннями його погашення. По нормах кредитні платежі не повинні перевищувати третини сукупного місячного доходу клієнта.
  3. Одночасне звернення за декількома кредитами. При перевірці клієнта фінансові установи перевіряють кредитну історію позичальника. Якщо позичальник звернувся одночасно за декількома кредитами - це збільшує вірогідність відмови по кредиту.
  4. Наявність незакритих кредитів. Та ж кредитна історія містить відомості про діючі кредити. Ця обставина ускладнює процес погашення кредиту і може стати причиною відмови.
  5. Відсутність кредитної історії. Якщо клієнт звертається за кредитом уперше, у кредитора відсутні відомості, що дозволяють оцінити міру ризику кредитування.