Багато людей вважають за краще поправляти своє матеріальне становище шляхом оформлення кредиту у банку. Цей вид кредитування припускає попередню підготовку позичальника, від якості якої залежить рішення банку в схваленні заявки на кредит.

Для того, щоб мати найбільшу вірогідність позитивної відповіді банку, повинні виконуватися наступні вимоги:

  1. Чистота наданого кредитного звіту. Кредитний звіт представляє набір відомостей з кредитної історії позичальника, яка міститься у Бюро кредитних історій. Ці відомості розкажуть про всю фінансову діяльність позичальника у сфері кредитування - кредити, їх виконання і статус, наявність боргів, судимостей, відмов в кредитуванні і багато що іншого. Щоб переконатися в достовірності даних в кредитній історії кожному позичальника бажано регулярно її перевіряти. Раз на рік це можна робити безкоштовно. У разі, якщо в кредитній історії існують недоліки, реабілітуватися в якості надійного позичальника допоможе послуга онлайн кредитування, оформлена і виконана до моменту складання кредитного звіту для банку.
  2. Стабільний і значний дохід. Важливим аргументом, що впливає на позитивну відповідь банку, є наявність офіційного працевлаштування із стабільним і законним доходом, сума якого дозволяє забезпечити погашення кредиту.
  3. Наявність усіх документів, необхідних для надання. При перевірці клієнта на платоспроможність банк вимагає надання від клієнта певного переліку документів, що підтверджують його готовність до кредиту і здатність до його погашення. Усі документи мають бути підготовлені згідно зі списком, виключаючи вірогідність підробок і надання неправдивих відомостей.
  4. Визначення суми позики, що відповідає з фінансовим можливостям позичальника. Попереднє визначення суми, необхідної для власних потреб, спростить підбір кредитних програм. При оцінці можливостей клієнта, банк порівнює запитану суму позики з доходом позичальника. Сума регулярних щомісячних платежів по кредиту не повинна перевищувати 30-40 % від загальної суми доходу позичальника.