Святкові витрати зазвичай складають значну частину сімейного бюджету. В умовах скрутного становища у більшості українських сімей невід'ємною складовою усіх покупок є економія. Спробуємо розібратися, як заощадити на основних новорічних витратах.

  1. Купівля подарунків. За традицією на Новий Рік прийнято дарувати подарунки усім рідним і близьким друзям, а також підносити символічні подарунки колегам, знайомим, і так далі. Щоб забезпечити усе коло близьких людей подарунками їх купівлю слід почати заздалегідь. Дешевше обійдуться покупки товарів в інтернет-магазинах, де ще і напередодні свят можуть бути запропоновані всілякі акції.
  2. Витрати на святковий стіл. Складаючи святкове меню, треба врахувати свої кулінарні навички і переваги учасників урочистості. Так через відсутність досвіду при приготуванні вишуканих блюд ресторанного меню продукти можуть бути зіпсовані, а гроші викинуті нанівець. Важливим чинником є і те, що не усі люди віддають перевагу і їдять вишукані блюда і делікатеси. Витрачені на них гроші можуть стати марною витратою.
  3. Підготовка святкового вбрання. Ця стаття витрат торкається слабкої статі. Кожна жінка мріє блищати в новорічну ніч. У скрутному матеріальному становищі за відсутності можливості купити дорогий модний наряд можна скористатися декількома хитрощами. Наприклад, перешити вже усіма забуту сукню і дати їй нове життя, або прикрасити сукню новим шарфом або брошкою, підібрати нові аксесуари, зробити нову зачіску, і ваш образ буде зовсім новим і неповторним.

Якщо все-таки виникне непередбачена ситуація і знадобиться додаткова сума грошей, то кредит онлайн допоможе впоратися з цією проблемою і в короткий термін її усуне.