На сьогоднішній день багато українців зустрічаються з неприємною ситуацією, пов'язаною із затримкою зарабітної плати. В такому випадку багато людей потребує пошуку способів швидкого отримання грошей до зарплати. В цій статті ми розглянемо декілька з них.

1. Зайняти гроші у друзів або родичів. Першою думкою, яка приходить у голову до багатьох людей при фінансових проблемах - звернутись за допомогою до близьких людей. Але зловживання родинними зв'язками при вирішенні проблем з грошима може привести до погіршення взаємовідносин, цінніших за гроші.

2. Банківський кредит. При затримці зарплати можна звернутися за кредитом до банку, в якому ви вже обслуговуєтесь по зарплатній банківській картці. Це дозволить отримати лояльні умови кредитування на льготний період, протягом якого у Вас з'явиться можливість користуватись безвідсотковим кредитом. Особливістю даного кредиту полягає у тому, що напротязі терміну кредитування, який у середньому складає 45 днів, позичальник повинен встигнути погасити кредит. В іншому випадку на нього будуть нараховані значні штрафні санкції та пеня.

3. Оформити кредит онлайн. Є самим простим та швидким способомвідшукання грошей. Оформити кредит можна у будь-якому зручному для Вас місці (вдома, на работі, в дорозі і т.п.) при доступі до інтернету. Для того , щоб отримати кредит на карту необхідно заповнити заявку в онлайн сервісі, ознакомитись з умовами кредитування, дочекатись рішення и отримати гроші. В середньому обробка заявки прохода напротязі 5 хвилин, що дозволяє вирішити свої проблеми екстренно та без участі сторонніх осіб.