При зверненні за кредитом багато хто з позичальників дістає відмову, не отримавши причин цього рішення. У цій статті варто розібратися хто з позичальників має високі шанси отримати негативну відповідь на заявку по кредиту.

- Припинення шахрайства. Людина, що звернулася за кредитом, може бути віднесена до категорії шахраїв навіть через ненавмисні дії. Прикладом є те, що припускаються помилки при заповненні даних про себе - пропуск цифри інд.кода, помилка написання прізвища, невідповідного паспортним даним і багато що інше. Саме тому в процесі заповнення заявки на кредит варто бути гранично уважним, надаючи тільки достовірну інформацію про себе і не допускаючи граматичних помилок.

- Невідповідність вирішальної вимоги. Кожна фінансова компанія визначає свій перелік вирішальних вимог до позичальника. Проте основною вимогою є вік клієнта (право оформити кредит мають тільки повнолітні), українське громадянство, і наявність регулярного доходу.

- Якість кредитної історії. Вагомою складовою портрета позичальника є його кредитна історія. У ній міститься уся таємниця кредитного життя людини, що звернулася у черговий раз за кредитом. Накопичені борги по кредитах, відмова в кредитах, судові розгляди - це ті відомості в КІ, які не вітають кредитори.