Для того, щоб визначити для себе найбільш вигідний варіант кредиту недостатньо просто вибрати найнижчу процентну ставку. Сьогодні за красивою рекламою вигідної процентної ставки гарантовано ховаються додаткові платежі і переплата, і надійним помічником в розрахунку реальних виплат по кредиту стане калькулятор.

Для розрахунку сумарної вартості кредиту можна скористатися реальним калькулятором, програмою Microsoft Office Excel чи електронним калькулятором, який наданий для користування усім клієнтам кредитної платформи.

Розрахунок суми виплат по кредиту розраховується по наступній формулі:

Сума відсотків = Сума кредиту х Річна процентна ставка х К-ть днів для погашення кредиту / К-ть днів в поточному році

В сумі кредиту мають бути враховані усі платежі, передбачені кредитним договором. Щоб їх визначити слід ретельно вивчити текст кредитного договору. Часто додаткові платежі ретельно завуальовані і дізнатися про них можна лише шляхом детального аналізу умов кредитної програми.

За допомогою онлайн калькулятора завдання підрахунку сум виплат можна спростити. Задаючи початкові дані у вигляді суми позики і терміну кредитування калькулятор сам розрахує суми переплат по відповідних кредитних програмах, представлених на обраній кредитній платформі.