Снять наличные деньги на кассе в магазине через POS-терминалы ПриватБанка

У березні через торгові POS-термінали ПриватБанку майже 1,5 мільйона українців змогли отримати понад 2,2 млрд грн готівкою на касах торгових точок. В умовах військового стану така можливість зняти готівку разом з оплатою покупок карткою була дуже доречною, адже це набагато безпечніше, ніж пошук банкомату.

“Найбільше українці скористалися цією послугою на початку місяця, коли війна внесла зміни до нашого життя, - каже Євген Заїграєв, керівник дирекції по роботі з бізнес-клієнтами ПриватБанку. – До 120 млн грн на добу видавали касири торгових точок за допомогою цього сервісу, щоденні видачі готівки 60-70 млн грн.”

Щодня у касах торгових точок готівка отримує в середньому до 1 500 грн. Близько 80% таких операцій українці проводять на касах супермаркетів та магазинів їжі, близько 15% – на касах аптек, а ще 5% – на АЗС та інших торгових точках.

Масштабування цього сервісу в короткий термін у багатьох мережах допомогло загалом банківській системі України та громадянам. Сьогодні перевести в готівку можна через 35 тисяч терміналів банку на касах 73 національних і регіональних торгових мереж, аптек і АЗС. Серед найбільших партнерів програми – Сільпо, АТБ, Новус, Варус та інші.

Нагадаємо, сервіс ПриватБанку "Готівка на касі" дає можливість при купівлі товару на касі магазину отримати готівкою кошти з вашої банківської картки до 6 тис грн.