Украинцы массово жалуются на Monobank и Приватбанк из-за начисления процентов на кредитные средства

ПриватБанк та Monobank у квітні повернули відсотки за використання кредитних коштів, незважаючи на оголошені кредитні канікули до червня зі ставкою близько 0% у зв'язку з війною в Україні.

Але вже у квітні банки заявили, що за використані кредитні кошти потрібно платити 1,7% на місяць у "Приваті" та 1,6% - у "Моно".

Про це йдеться у повідомленні ПриватБанку, а також у пісті у Фейсбуці співзасновника Monobank Олега Гороховського. Зазначимо: пільговий період (залежно від кредитки, період, протягом якого гроші можна повернути без переплат) при цьому залишається незмінним.

"Скрізь писали, що кредитні канікули до червня місяця, у додатку теж було написано, що у разі несплати кредитних коштів буде нараховано лише 0,00001%. Була велика повага та подяка за розуміння людей. Було... Про всяк випадок, ще наприкінці місяця перевіряла ще раз у додатку – відсотків не буде, потім бачила негативні відгуки, що ПриватБанк знімає відсотки, не розуміла, чому так пишуть, мені навіть повідомлення не приходило про якісь зміни. … Повідомлення, в якому йшлося про ненарахування відсотків, ви видалили, і вже нараховані відсотки", – скаржиться клієнтка банку.

"Війна війною, а списання відсотків за розкладом. Дуже дякую, дорогий Monobank. Дуже дорогий.", - скаржиться клієнт банку Monobank.

Інші користувачі взагалі зійшлися на тому, що не потрібно нічого зараз платити у воєнний час. "Не треба їм платити у воєнний час, кредити брали у мирний, ось у мирний і буде розмова! Вони навіть по факту не банк, контора з гарним додатком, у людей немає роботи платити їм у воєнний час. Вони ж для котів позиціонують себе, нехай коти і платять, хоча вчинок скотів навіть для котів!"